bugün

şüphesiz ki şu anda bir panda yavrusudur.
muhtemelen şu an en az 40 kg fazlası olan kızdır.
Morbid obezi olabilir. canım amlarına koyayım ben onların, sana bişey olmasın verme kilo falan ya.
büyük ihtimal 50 kilo veririm diyecek olan kızdır.
onu olduğu gibi sevmesi beklentisini içinde taşırken gerekli görmesi halinde de kilo verebilecek kızdır.
bravadır, 50 kilo vermek kolay bir şey değildir.
50 kg verdikten sonra kendisinden geriye birseyler kaliyorsa, derhal terkedilmesi gereken kizdir. ha chubby seversiniz o baska..
bildiğin varil.
yalan konuşan kızdır; bugüne kadar vermediyse, bu saatten sonra vermesi olanaksızdır.
(bkz: çay bardağını doldururum)
verse ne olur dediğim kızdır. vücut o kadar kilo verince ne hale geleceği bellidir. başta boğazının tutsaymış. şimdi senin için 50 kilo veriririm falan hikaye. az değil. millet 1 kiloyu veremiyor. sen nasıl vericen 50 kiloyu. ütopik. ancak operasyonla yağlarını aldırtcak ki bişiler olsun.pehhh.
demekki en az 100-150 kilo.
verse de alacaktır. aşk uğruna verilen kiloların, hayatın normal akışına dönmesiyle beraber alındığı gözlemlenmiştir.
gram ile kilogramı karıştırmış kızdır.
yazık kızıdır.
kızımız 100 kilo ise yine sıkıntı yaratır, 50 kilo vermek demek vücudunun sarkması demektir efendim.
kadın manavın sevdiği müşterisine domates hususunda yapabileceği kıyaktır.
ayı gibidir.
+ senin için gerekirse 50 kilogram veririm
- kilo de bari
köprüyü geçtikten sonra bunu misliyle alacak olan taktik dehası, hırs abidesi kızdır.
kaç gün, kaç hafta da 50 kiloyu vereceği merak edilen kızdır. bence seni bu halinle seviyorum diyen erkeğe ihtiyacı var, boşuna uğraşmasın.
ver de görelim kızıdır, kolaysa versindir.
- senin için gerekirse 50 kilo veririm aşkım.......
+ 100 kilo 50 si gitse 50 kalır gülfidan ben seni böyle löp löp seviyorum. Hani elimi omzuna attığımda elim kaybolup gidiyor ya...
Oyş gel kız buraya.

Olamaz mı? Olabilir.
bir şey yapacaksan kendin için yapmalısın mottosunun hatırlatılması gereken kızdır.

elin oğlu sen o kiloyu verene dek beklemez seni. seviyorsa öyle sevsin. sen 50 kilo verdikten sonra herkes sever seni.

ki 50 kilogram ne ya, makale yazıyor gibi. 50 kilo desenize şuna.
şimdiki yaşamında balinadır.
zaten 50 kiloysa yok olmayı göze alan kızdır.
"ben seni her halinle seviyorum" cümlesini duymak isteyen kızdır. sorsanız kendisiyle barışıktır, beni beğenen böyle beğensin diyordur ortalıkta.
eğer 105 kilo ise bu sözünü tutacağı takdirde ilik gibi hatun olacak kızdır.