bugün

Yarın bursa dan teyzemler gelecek ve ben nerede yatacağım. Yengemlerde duyarsa işte asıl o zaman ayvayı yerim. Çünkü buralar kızılay çadırına döner.
Gece geç saatlerde online oyunlardır.
Gerçek oyuncular bu zamanlarda mekana gelirler.
Çekişmeli maçlar olur.
Cuaramı yakar gösteriye başlarım.
melal desem değil . sebebi var işte arkadaş .
(bkz: derdini seveyim) dedirten durumdur.
dis agrısı. lanet dis agrısı.
okey.taktım kafaya 40 el dönecem aq.
Osbir için evdekilerin uyumasını beklemek.
Ama yalnız yaşıyor olmak.

Şaka bi yana; çekirdeğini siktiğimin Etiyopya kahvesi. Yatakta döndürtür sabah uykusuzluktan süründürtür.
ilçe seçim kurulunun itiraz üzerine vereceği karar. Sabah 9’da tebliğ edilecek. Uyumaya çalışsam uyuyamayacağım, en iyisi uyumayayım. Tebliği aldıktan sonra uyurum birkaç saat.
Nöbet. iş.
uyutan şeyleri saysam daha kısa.
Siz değilsiniz emin olun.
Güzel bir sebebe uyanmayacak olmak.
3 haftadır katlamadığım çamaşırlar. Evet, kızlar, şu anda bir barda değilim. ikiz yatağımda çamaşır katlıyorum. Ben de isterdim şimdi bir gömleği katlamayıp sevişme sonrası giymeniz için size vermeyi ama napalım hep günah gecesi geçirecek değiliz. Biraz da çile çekip ermek lazım. Hadi muhsin az kaldı oğlum.
Düşünceler uyutmuyor.
beni uyutmayan şey güçlendirir.
bilemediğim korkular..
içimde salınan endişeler ,
sessizlik ve yalnız sessizlik..
Sarma sardım, pişmesini bekliyorum. Misafir geliyor evet. Çocuğum zaten 2' de uyudu. Eşim çalışıyor. Anneannem çok hasta ama uzaktalar. Bu yüzden annem ve babam gelemedi. Şimdi burada olacaklardı ne güzel.
Ehey. Daha yazayım mı ?
(bkz: benim derdim herkesten çok)
Bazi geceler libido yalan mi soyleyecm aq.
Açım. Çünkü vermem gereken 10 kg var.
Yarın korkuları.
Boyun fıtığı ağrısı . işkence Gibi allah im .
Yağmurlu havadan ziyade şimşek çakınca gündüz gibi olan olaydır. Farklı farklı olabiliyor. acaba bunun gürültüsü nasıl olacak diye hesap etmekten uyuyamıyorum. Bir nevi hobi gibi bir şey oldu. Tespitlerim doğru ama.
Uyanınca diğerlerinden daha farklı bir güne uyanmayacak olmak ve uyumanın enteresan hiçbir yanının olmaması, demek isterdim ama aslında kendimi bildim bileli uyuyamıyorum sadece.
Acıkmak, gözlerimin önünde çeşit çeşit yemekler.
Abim asker ve 2’ye kadar nöbeti var. Ailece nöbetin bitmesini bekliyoruz. *