bugün

Seni arkadaş olarak daha Çok seviyorum.
çok iyi bir dostsun (arkadaşsın) .
Senin arkadaşlığına daha çok ihtiyacım var dediyse "seni sevemedim mk. Yinede Gitme şuralarda dur arada bana iyi geliyorsun." demiştir aslında.
Galiba artık sensiz devam etmeliyim.

Seni sevmiyorum demek daha az üzerdi sanki..
Seni görünce kalbim küt küt değilde pıt pıt diye normal atıyor anlata biliyorum muyum?
Kadinlar icin: ya cevremde sevgili olacak kimse yok lanet olsun.
Erkek icin: eger teklif gelmisse
-ne desem bilemedim
-kizn gozlerinin icine bakilarak alt dudak ust dudagin altina yerlesip gulumsenir, gozler acilir ve birsey hissetmiyorum denilir.
Offf bugunlerde hiç kimseyle konuşmak içimden gelmiyo.uyuyayim barı.
Seni seviyorum desem yalan olur.
Kanka seni seviyorum ya.
(bkz: seni seviyorum demek neden bu kadar zor)
(bkz: * değilsin)
çok iyi birisin. canım yaaa.
"sen daha iyilerine layıksın"dır birisi. nasıl yazılmamış hayret. en klişesi budur üstelik.
belki başka bir boyutta.

(bkz: beşinci boyut)
insan olarak değil de hani aşk olaraksa tek bir sihirli kelime var o da ''Kanka''.
Seni sevmiyorum eğer aşk anlamındaysa. Dememeye çalışın. Yakışıklı ya da güzelse oyalanın işte. Ama demeyin.
hicbi sey dememektir en guzeli en az o zaman incitirsin diye dusunuyorum zor ama seviyorum demekten daha zor eger biraz olsun deger veriyosan karsindaki insana.
öğrenilmemesi gereken yollardır.

seni sevmiyorum falan demeyin lan insanlara. illa bir şey demek istiyorsanız da "arkadaş kalalım" deyin.

edit: vazgeçtim ya, seni sevmiyorum da deyin tabi bazı insanlara. çünkü o insanların sevilmediklerini duymaları lazım.
sevmiyorum seni.
Sen çok iyi birisin ama ben ilişki düşünmüyorum kariyerime odaklanacağım.
Adileşmeden, kandırmadan, direk seni sevmiyorum demek, en iyi yoldur.
sana karşı yükseliyorum da denebilir, hoşlandığın kişiyi görünce kaburgan yükseliyor sonuçta.
Nasıl unutursun bilmiyorum ama unutmalısın...
bir gün beni hatırlamayacaksın bile. unutacaksın beni. seni düşündüğüm için, bir sonu olmadığı için bitti vs. vs.,
yollar burda ayriliyor.