bugün

Eskimeyecek, eksilmeyecek bir kelime. sebep olduğu sıcaklık göğüs kafesinden tüm vücuda yayılan o etkiyi başka hangi kelime hissettirebilir ki.
bir türlü diyemediğimdir.
dünya halini gördükce günden güne daha itici daha tiksindirici ve daha samimiyetsiz bulduğum cümledir kendisi.
"Seni seviyorum"öyle bir küfürdür ki ;
Beraberken insanın hoşuna gider , ayrılınca da zoruna

alıntı.
iki kelime arasına sıkışmış kalıp bir cümledir.

--spoiler--
seni seviyorum demek yetmez bazen, sarhoş bir kadını yerlerden toplamak, ona bozuk makyajı ve günahlarıyla sarılmak gerekir.
--spoiler--
son zamanlarda oldukça basitleşmiş söylem.
çoğu zaman sadece cümlemizin sonunda, karşıdakinin duyması gerektiğini düşündüğümüz için söylediğimiz bir cümledir.
gurur abidelerine göre çok zordur, incileri dökülür.
mucizelerin ıspatıdır. sevdiğinizin söyleyeceği bu iki kelimenin hayatınızı nasıl değiştirdiğini görürsünüz.
13 harf, iki kelime. söylemesi üst entrydeki gibi 1.5 saniye. sonuç: ömür boyu...
çağımızda herkesin ağzından kolayca çıkıverip yalancı gülüşleri taşıyan yüzlerde sahte buseler oluşturan sözdür. her söyleyenin seni sevdiğini ve gerçekten sana değer verdiğini sanıyorsan adamım sen gerçekten toz pembe hayallerle yaşıyorsun. eğer gerçekten seni seviyorum dediğinde gözlerinin içi parlayan, senin ufacık bir tebessümünü hediye sayan birini bulabilirsen asla bırakma onu. ama iki adımda da bulabileceğini zannediyorsan şaka yapıyor olmalısın.
Benim gibi sevdiğini söyleyemeyen taş fırın misali adamlar için zordur.

Yalan olarak 1000 lerce kez seni seviyorum diye bağırmaktansa, içten, derinden gelen kelimelere dökülemeyen has sevgiyi tercih ederim.
Anlamını yitirdiğine kesinlikle inanmadığım, ama daha çok hareketlerle veya bir bakış ile hissettirilmesini, dile çok fazla getirilmemesini tercih ettiğim cümledir.

"Sana çok ihtiyacım var kendimi hiç iyi hissetmiyorum gel" dediğinde "Aşkım işim var ama halletmem Lazım gelemem" deyip, ufak tefek bile olsa yalanlar söyleyip, gözü dışarda biri olup, canı yandığında aynı acıyı hissetmeyip, kısacası ve klişesi; bir elmanın iki Yarısı olmayıp bi de durum böyleyken her an seni seviyorum dersen anlamını yitirir tabi.

Deme. Sev.
ilk itiraf eden kaybeder oyunu.
çok kez söylendiği takdirde boku çıkan sevgi cümlesi. az ama öz söylenmeli. yerinde ve zamanında söylenmeli. duyanın gözleri gülmeli. ayak altında gezmemeli bu güzelim cümle.
siz kızı bulun ben söylerim olum. kız yok kız.
karşındakini mutlu etmektir aynı zamanda.
Çok zor olmayandır, insanın neden sevdiğini söyleyemediğini anlamıyorum.
Seviyorsan söylersin, sevmiyorsan söylemezsin.

Söylemek pişman etmez söylememek pişman eder. Tabi önünüze gelene söylemeyin sevdiğinize söyleyin ki anlamlı olsun.

Seni seviyorum, bu kadar.
karşıda ki sevse de sevmesede mutlu olur illaki.
Söylenmek isteyipte, söylenemeyen bir çok kelimeyi karşısına alan Cümle.
Adeta diğer herşeye göğüs gerercesine söylenmek istenen güzel şey ?
işte herşey bu şeyde bitiyor..
Sevdiğim insanlara söylediğimde "hayırdır, n'oldu?" bakışlarına maruz kalmama neden olan eylemdir. Nedense bizim insanlarımızda yalnızca sevgiliye sevildiği söylenir mantığı var.
bana öz babamdan daha çok baba olan insanı kaybettiğimde en büyük pişmanlığım, bir kez bile sevdiğimi söylememiş olmaktı.
Her gün başının tepesine öpücük kondurup okula gittiğim can dostumu, geç kaldım diyerek yanına hiç uğramadan gittiğim günün sonunda aramızdan ayrıldığını öğrendiğimde anladım o ufacık öpücüğün kıymetini.
Bazen çok geç oluyor bazı şeyler için.
insana mutlu hissettiren eylemdir. bir anneye, babaya, kardeşe, arkadaşa, sevgiliye, eşe arada bir söylenmesi gerekir. bu hem sizi hem karşıdakini mutlu eder.
Anne, baba, karındaş ya da hemcins yakın arkadaş haricinde söylemek çok zor.

Ben diyemem mesela. Üstte yazdığım kimselere de demişliğim azdır. Insanların onları sevdiğimi bilmeleri için söylemem gerekmiyor diye düşünüyorum. Tavırlarımla, onlara olan yaklaşımlarımla zaten belli ediyorum. Bir de sanıyorum kelimelere döküldüğünde manasını yitirdiği düşüncesindeyim. Tabii herkes sevildiğini duymak ister ama ben bunu hem evvelim hem de ahirim olmasını istediğim ve olacağına inandığım tek insana söylemek istiyorum.
demeyin amına koyim, kime dediysek cevabı ":)" bu oldu. ":)" bu ne amına koyim?

benim gibi bir insanı sevgiden uzaklaştıracaklar en sonunda o olacak, hissiz bir makineye döneceğim gelecekte.
Eğer gerçekten diyorsanız anlam içerikli olan eylem. Biraz da zor,herkese olamayacak türden. ama yalandan diyorsanız dünyanın en kolay işi.