bugün

bir hatun repliği. ibne derse bilemem..

siz neredeyse hergün beraber takılın, kafeye gidin, eski sevgililerden bahsedip, üzerine tartışın. ben erkeklerin şu yönlerinden nefret ediyorum desin, sende ben bayanların her hareketinden nefret ederim hehe deyin, konu cinselliğe gelsin, tartışın, yorumlar katın, sonra o ndan hoşlandığınızı söyleyin, ki zaten bunların hepsi bir zemin hazırlamadır, sözde hatunlar bunu anlamaz. o da desin ''seni abim olarak görüyorum'' hadi git işine kızım, ilerle..

külliyen yalan olan bu söz, bir tür kendini kurtarma yöntemi, senden beklemezdim durumu. ya sen abinle üstteki konularımı konuşuyorsun güzelim. sen abinle cinselliği mi konuşuyorsun.. utanın be, vallaha ağız burun girdirteceksiniz bir gün..
sen bana kem gözle bakacak kadar orospu çocuğusun dense daha iyi.
o ne lan, abim gibi görüyorum?
öyle çirkinsin ki hormonlarım sana karşı hareketlenemez mi demek acaba?
bireyin, bu lafi yemeden once takıldıgı insanların yasına, asıldıgı kızların yasına demek istemiştim, dikkat etmesi gerekir. yasın 27, takıldıgın 20 lik cıtır... sana abi dediginde sinirleniyorsun ustelik...
"dün gece öyle demiyordun ama.." şeklinde cevaplanabilecek bir durum olmadan kız bunu söylüyorsa hızla yanından uzaklaşın.
+100m bir yer bulun,kendinizi bırakın.Sonsuz huzura..Rahatlığa..
aĞIR GElir . bütün duyguları , bütün umutları 4 kelimede sikip atan cümledir.
Çok acı bir cümledir.
ben seni ne şekil görüyorum bi bilsen dediğin cümleden utanırsın diye karşı atak yapılır. saygılarımla.
dün gece ters versiyonunu kullandığım cümle.
kardeşimsin. önceden de bana böyle demeye getiren birisi olmuştu arada topu topu 2 yaş vardı.. iyi ki minyonuz !

şaka maka gerçekten sizi abi abla görecek insanlara saçmalamayın edep adap sınırınız olsun.
çağdaş olucam diye başka şeyler olmasın.