bugün

şaşırdığı için olabilir.
Unutturma politikasi baslatmis olan kizdir.
saygısızlıktır. harbi saf kan Kezban tespit yöntemidir.ulan eşoğlueşek ne duygularıyla oynuyorsun çocuğun, uygun bir üslup ile anlatsana.

çok mu samimi oldu ne. swh.
ego yapıyodur.
hemen whatsapp ve facebook hesabindaki butun kezodaslarina mesaj atarak

-ayy hilalll namik bana seni seviyorum dediaa biliyomusaaan
- bugun de namik beni sevdigini soyledi aysiimaaa

falan diye butun herkese hava atarcasina slogan etmekten cevap vermeye vakit bulamamis tipik dar paca pantolonlu ve kapsonlu hirka giyen daha kotusu zibin dedigimiz seylerden giyen hatun tipleridir. pardon hatun dedim harun diyecektim.
Bunu sadece ama sadece bir kez söyleyin. Cevap gelmiyorsa diğer tekrarlar karşı tarafın ego tatmininden başka bir işe yaramayacaktır zira.
o kız da "senden hoşlanıyorum" dediği çocuktan cevap alamamıştır ve yer - yön değiştirme yaparak hıncını bizden çıkartmaktadır
"uff ama bn brkedn hşlnyrm cnm .s.s" diye cevap vermesinden iyidir.
kızın abisi görmüş kız cevap veremeden dövmeye başlamıştır belki. ya da sizinle aynı duyguları paylaşmıyordur usulüyle söylemenin yolunu arıyordur.

hemen kezban*. işinize gelmedi ya , iyi ki bi duymuşsunuz kezban. allah ın yerinde sayan odunları.
yalanlar atıp sizi yedekte bekletmek yerine gerçeği belli etmiştir. aferindir.
(bkz: kamera açılan kızın çevrimdışı olması)
O da sizden hoşlanıyorsa heyecandan inme inmis olabilir. Eger mesajlasirken soylediyseniz mutluluktan ağzına yastik tıkayıp çığlık atiyodur.
Oluşabilecek en kötü senaryolardan biridir.
allah onların belasını versin. az uykumu kaçırmadı bu gruba mensup kızlardan biri o geceler haram olsun.oh be.