bugün

karşındaki insanı özellikle de bir dişi ise mutluluktan orgazm edecek söz.
içten içe gıcık olduğun ama çok iyi arkadaş numarası yapmak zorunda olduğun bir kız arkadaşın biraz kilo almışsa zevkine yüksek sesle söylenip, bi de ardından aaa formülünü bana da söyle diye saçmalamayla devam edilebilecek sorudur.
karşındaki kişi kim olursa olsun onu mutlu etmeye yarayan naçizane bir cümle.
- aa zayıflamışsın canım çok hoş olmuş.
+ eskiden şişmandım yani. bunu mu diyorsun?
- her lafta kötü bi taraf arama be iltifat ettik şurda.
+ demek iltifat olsun diye söyledin. hala şişman olduğumu mu söylüyosun şimdi?
- ya yok ben seni her halinle seviyorum.
+ bu haline rağmen seni seviyorum diyorsun. sevme ya sevme pislik!
- asfddgfgh?!..
karşındaki kişi bir kız ise, o anki ruh hali nasıl olursa olsun mutlu olacaktır.
kilo alma sıkıntısı olan birisine bu soruyu sormak yerine yedi ceddine küfredin, daha az sarsar.
bazılarına huzur verir bu cümle. bazılarını da depresyona sokar.
"kim o anormal?" derseniz, bakınız ben.
-sen zayıfladın mı?
+yok ya nerde.
-karakter olarak diyorum.
+heee, geyikçiyim ben diyorsun.
bi tart bakalım zayıflamış mıyım denilesi bir cümledir. hem zayıfladıysam sanan ne? sana mı zayıfladım, kendime zayıfladım ben.
yüzyılın yalanıdır.
bir bayana edilebilecek en güzel iltifatlardan biridir.hayır kilo gibi bir derdi olmasa bile, yine de içgüdüsel olarak istemsiz mutlu olurlar(uz).
bir gün önce "kilo mu aldın" dendikten sonra sonraki gün size biri bunu söylerse(üstünüzde aynı giysi varken) mavi ekran veriyorsunuz.
Yalakaların baş lafıdır.itibar etmeyiniz.
tarafıma söylendiği takdirde hiç de mutluluk uyandırmayan cümledir.başta iyiydi güzeldi ama yeter artık abartmamak lazım.
hemen hemen tüm insanlığın psikolojisini düzeltebilecek söz.
Karşındakine yaranmak için söylenen özlü söz. Genç ve güzel bayanlar için sıkça kullanılır.