bugün

(bkz: narsisizm)
"aşk layık olanda kalmalı" gün gelir o sevgiyi hakettiğimizi düşünürüz ama hiç bir zaman bilmez giden sevgili sevginin ondan intikam aldığını... işte o zaman anlar sevginin ne demek olduğunu yazık ki artık zaman çok geç olacaktır çünkü arkasında bıraktığı kırık kalp kendisinden hesap bile sormayacak derecede kırılmış, gideni kendi özgürlüğüne bırakmıştır... nerde nasıl olursa olsun ama mutlu olsun, iyi yaşasın iyi dilekler ve dualar üzerinde olsun... tüm hayallerin gerçeğe dönsün hadi git serzenişleriyle yol vermektir bazen aşka...

yaşanmışlıkların ardından "Değmemiş" deyip yaşanan güzellikleri bir kalemde silip atmak , sevgiliye değil, aslında kişinin kendi sevgisine hakaretidir.... Kimse zorla sevenden değer istemedi ki?... kimse değer dilenmedi. Seven, kendisi verir içindekileri. ilişki bittiğinde de geri almasını bilmeli. Ama... Adam gibi!..
bir analiz yapmis, analizinin sonucunda elde ettigi veriden hoslanmamis bir sahistir. burada tabii karsilikli beklentiler de büyük rol oynamaktadir.
"ben seni haketmiyorum" diyen insandan daha iyidir.

zaten "ben seni haketmiyorum" diyenler aslında bunu kastetmektedir.
(bkz: senli benli konuşmaya utanmıyormusun)