bugün

1995 yılında işçi partisi başkanı doğu perinçek'in, komünist örgüt liderlerine söylediği efsane söz.

http://www.youtube.com/watch?v=IOLHWgJv0Jc
savunmadım çıkar göster.
bi tane tokat atıcam.
ha hiç bi şey atamazsın sen görürsün dev genç nasıl patlar beyninde.

tanım: türkiye de solun ulaştığı en yüksek noktayı gösteren tartışmadır.
Ülkücü mü ?

Kaldı mı onlardan ki ?

Onlardan olsa olsa ya son dönem sakallı fosil olur yada, bahçeli yüzünden ülkücü ocaklarından fırlayıp, muhtemel osmanlı ocakları yeni üye aday adayları ?

Eskiden it denir di, şimdi de olsa olsa bu günün çomarı olur..

Ne farkı var ki ?
(bkz: savunmadım)
(bkz: solcu solcunun şeyine bakmak ister)

(bkz: çıkar göster) * *
Abi ertugrul kurkcuyu sevmem de, adama sen sosyalist degilsin demek ne lan? Mahir cayanlarla beraber kacan kimdi amk?

Zaten bu dogu perincek apoyla kandilde halay ceken adam degil mi? Gelmis simdi amerikan emperyalizmi diyor. Pkk ne? Amerikan emperyalizminin masasi degil mi?
'Sen gorursun dev genc nasil patlar beyninde' sozleriyle perde kapanir. Dev genclik brosur dagitmaktan, pankartlara cerceve yapmaktan baska isler yapabiliyormus demek. 'Basinda patlamak' ile elinde patlamak arasinda pek fark yokmus meger.
http://www.youtube.com/watch?v=Jn5AA_ck_uo

bu da remixi.
abdülhamid han görse bu ne mk derdi.
Doğu Perinçek'in unutulmaz çıkışı.
ulan yeni gördüm çok komikmiş bu ne.
- savunmadım! çıkar göster!
- göstericem ben sana!
- terbiyesiz ahlaksız adam!
- sensin terbiyesiz bir tokat atıcam.
- aa hiçbir şey yapamazsın sen. gör bakalım devgenç nasıl patlıyor beyninde

şeklinde devam eder. çoğunu ezbere bilirim bu diyalogun.

(bkz: Avrupa gümrük Birliği)
(bkz: devlet fraksiyonları)
(bkz: Sen döneksin)
Savunmadım! Çıkar göster!!! Şeklinde devam eden kavga bence vs atsalar perinçek döverdi.

Puşt!!!!Bi vuracam!!! *
(bkz: Solcu solcunun şeyini görmek ister)
-Terbiyesiz savunmadım çıkar göster ahlaksız adam
+Alçak puşt! bitane çarpacam..
(bkz: bülent uluer) ve bıyıklarını rahmetle anıyoruz.

evrensel manada solcu bıyığı nedir sorusunun cevabı olarak gönüllerde taht kurmuştur.
Türk milletinin hastalığı illa ya övecek tam sevecek ya tam nefret edecek hep küfredecek hiç düşünmeyecek analiz etmeyecek tartışmayacak bir şeye ya beyaz diyecek ya siyah grilik asla olmayacak, başka görüşe saygı duymayacak, bilmediğini bilmeyecek öğrenmek istemeyecek, birde öğretmek isteyene kızacak. Bu yüzden Türk dünya tarihinde hep oyuna gelen olarak kalacak oyunu bilen olarak değil.
savunmadım!

edit: alçak puşt! bi’ tane çarpıcam!
abdülhamid'i savunmaktan neden gocunulsun ki diye sorulur.
görsel
haklı olsun tayyibi bile ölümüne savunurum.

tayyibi bile dedim bundan büyük yemin 'şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın' dır benim için.
(bkz: çıkar göster)
görsel
Ben savunmadım sen savundun.