bugün

portakal kabuğu hatta patates tarlası selülitlerine bakmadan sevmek sevilmek ve aşık olmak isteyen kadın.
iyi de sormazlar mı adama! be kadın seni bu iğrenç mide bulandırıcı görünümünle kim neden sevsin diye?
ezik olmasına rağmen okunmak isteyen yazar ile aynı yolun yolcusudur. * * *
her şeyi görüntüde arayan insan lafıdır. kendisine yüzü,vücudu güzel kalbi kapkara bir insan bulunup mutlu olması sağlanmalıdır.
türkiye'de erkeklerin göbeklerine rağmen sevişmek istemelerinin yanında gayet masum bir istekte bulunan kadın.
(bkz: görüntü kirliliği)
gözlerinin içine bakarak söz aşkım en kısa zamanda diyete başlıyacam yalanını atan sahtekar iki yüzlü faşist akp ve hatta ananı da al git makarna kömür.
(bkz: bunun için sevmeyeceksin kadını)

yok bu başka bir olaydı.
öldürülsün selülitte neymiş hepimizin manken gibi olması lazım yoksa nasıl eş, anne, doktor, öğretmen, mühendis olabiliriz değil mi.
Kendini yakışıklı zanneden erkeklerin abarttığı bir konunun ne noktalara gelebileceğinin en net örneği.
Süryalist bir yaklaşım icinde iken; hümanist insanlarla karşılaşması... Ve selulit nedir bilmeyen beyinlere öğretmesi...Hümanist insanların umrunda olmaması sonucu kadının isteğinin yerine gelmesi.
(bkz: portakal kabuğuna aşık olmak)
evlat olsa eldiven ile sevilmeyecek kadındır.
- ben sana çok feci aşık oldum necla

+ aa ne münasebet? selülitlerim var benim.
(bkz: selülitli kadınları ortaya çıkarma yolları)
selülitin kadınların %90ında rastlanan bir cilt problemi olduğunu bilmeyen cahilin zırvası.
(bkz: eğitim şart)
(bkz: selülit)
en az Selülitleri olmayan kadın kadar sevmek ve sevilmek isteyen kadındır.
selülitleri olmayan güzel kadınlara resmen hakaret eden kadındır.
- ama, ama neden terkediyorsun beni arzu, herşey çok güzeldi, nedennn?

+ beraber olamayız rıza, nolur daha fazla soru sorma. *
- ama nedeeeeenn? bari onu söyle. *
+ selülitlerim var benim, neden anlamıyorsun, ben sevilmeye layık değilim, haaayıııııııııır.

- kızım sen valla manyaksın he, ben meme pardon gözlerinden başka bişey görmüyorum, te allam bişey oldu sandımdı ben de.

+ hayvansın mayvansın ama doğruyu konuşuyon be rıza, muck mucuk mucuk.....
(bkz: çok beklersin) kadındır.
ne yani portakalı yemiyormuyuz? elbette yiyoruz, o zaman silülitlede barışık olalım. çok kilo olunca onlar daha fazla artıyor ve görünüm hoş olmayabilir ama onlara kadının süsü olarak bakılabilir zaman zaman. bu arada tıptaki adı Hidrolipodistrofi selülit in.

cilt iki parmakla sıkıldığında ,başlangıç aşamasında selüleitler daha iyi görülebiliyor. selüleitsiz bayan yok gibi bir şeymiş. istisnalar olabiliyor. bence beyaz saç gibi bir şey galiba, insana hayatın kısalığını ve hayata adam gibi tutunmasını hatırlatan bir öğe olabilir. yani kadın kocasına şöyle diyebilir, bak selülitimde çıktı, çocuk yapmayacakmıyız, sadece sevişmede bir yere kadar.

dediğim gibi selülitteki güzellikle yaşayabiliriz
erkek seçerken 1000 tane şart sunan kadınların erkeklerin kendilerini seçmesine gelince bir anda yüce gönüllü hümanistler olması ne tuhaf.zengin olsun,yakışıklı olsun,cömert olsun,kaslı olsun,anlayışlı olsun gibi milyonlarca özelliği peşpeşe sıralarken nerede bu insan sevginiz?
nasıl bir kadın zengin erkek aramayı kendinde bir hak olarak görüyorsa bir erkek için de kusursuz güzellikteki kadını aramak en doğal haktır.
kimsenin zoruna gitmesin.
Beyni ve kalbi olmayan insanlar nasıl sevilmek istiyorsa , onların en masum şeklidir selülitlerine rağmen sevilmek isteyen kadın .

Aşağılamayın . . aşağılatmayın . .
burada selüliti savunan kadınlara ;çirkin,göbekli, kel, pis kokan ,dişleri kirli bir erkekle erkekle yatmak hakkında ne düşünüyorsunuz diye sorulduğun da verecekleri cevabı çok merak ediyorum.
sevilmek istemesi doğal, bir insan olarak ihtiyaçtır tabi normal karşılanabilir bu yüzden. asıl sıkıntı olan o krater gibi kocaman selülitleri ile utanmadan tayt falan giymeye kalkışmalarıdır. bunun önüne geçilmeli işte.
sev seni seveni dağ başında çoban olsa, sevme seni sevmeyeni velev ki mısıra sultan olsa.
her ne kadar güzel ahenkli bir cümle olsa da selülitlerine rağmen sevilmek isteyen kadın mantıksız kadındır.
güncel Önemli Başlıklar