bugün

okuduğumda beni dumura uğratan durumdur.

--spoiler--
Kaliteli oyuncularımız var ama çıkışı bir türlü yakalayamadık. iyi takımlara sahibiz ve inşallah bu sene başarı yakalarız. Bir çok arkadaşım, kurada Real Madrid veya Barcelona'nın çıkmasını istiyor. Ben de kendi ardıma istiyorum. Çünkü futbol hayatınızda öyle büyük maçlar oynama şansı çok yakalayamıyorsunuz. Biz çok iyi olursak baş edemeyeceğimiz takımlar değil. Mesela Rubin Kazan Barcelona'yı yenmişti.
--spoiler--

lan bu ne özgüvendir, kafanıza birşey mi düştü, cesaret hapı filenmi içiriyorlar size orada.
tekniğini tüm avrupaya gösterip , altın ayakkabı için söz sahibi olduğunu kanıtlarcasına sarfettiği bir söz.
maç sonu forma değiştirme planlarındandır. ne yani.. evinde bir mesut özil forması olsa fena mı olur?
haklı bir istektir.
sonuçta o da bir insandır ve messiyi görmek hakkıdır.
eğer kurada barcelona ya da real madrid çıkarsa, ahmet çakarın tekrar bikini giyerim sözüne mağruz kalacağımız durum.
şikeye inanmak.
birazdan çok sikik yazıldığı için silinecek başlıktır.
(bkz: ya da yaba da ba duuuuuuuuuuuuuuuuu)
şikeyle şampiyon oldukları şüphesi ciddi şekilde ortalıkta olan bir takımın futbolcusu ne istese normaldir. bilinçsiz söylenmiş bir şeydir. bakalım daha orda oynayabilecekler mi o bile belli değil. maa sizi belki kurtarır. belki de ak göt kara göt şenes erziğin dedii gibi uefanın kararıyla son bulur. bir de siz kaçıncı olmuştunuz diyen uuserlara kendi şampiyonluklarının akıbetinin daha belli olmadığını hatırlatmak isterim. belki de seneye bank asya mode on.
kaçıncı olduysak şikesiz olduk %100 sizin durum %50 50.