bugün

Başgan kusura bakma da daha Türkçe yazmayı bilmiyor iken nasıl gitmeyi düşünüyorsun dedirten fakültedir. Ayrıca görünüş olarak kampüsün en cool fakültesidir. Evet
elisodaliadam'ın kazanamadığı fakültedir :(
gelmez diye yazdım ama geldi, sözlük burada okuyanınız varsa lütfen mesaj atsın yoksa pesimistlikten intihar edeceğim.
konya insanı hayattan soğutur.
hukuk ne ki
siyasetçi ve noter yetiştirir. ha tabii bir de emirle dava açan savcılar, karar veren yargıçlar.

yani hukuktan başka her bok üretiyor.
hocam nesini soracan işte orta büyük şehir, köklü üniversite, güzel bölüm. yaz git.
Kısmet olursa seneye ikinci öğretimden girmek istediğim fakülte.
ömer keskinsoy vardı burada idare hukukçusu iyi bir hocaydı.
Türban lı doludur.
halen sağlam bir yapıda bulunan fakültedir. efsane hukukçu ve hakimler hep bu fakülteden çıkmaktadırlar.
Eğer darbeye ve yandaşlarına destek vermişseler hemen ihraç edilip tek hücreye tıkılmalılar. Net.

Başlarım senin hocalığına !
eğitim görüp geçen yıl mezun olan kuzenimin rahatça hakim olduğu fakülte. buradaki hocaların aynı zamanda hakimlik ve savcılık sınavlarında juri üyeleri olduğu da tercih edecek olan arkadaşlara püf nokta bilgisidir.
öğrencilerinin büyük bir kısmının hedeflerinin değil hayallerinin olduğu fakülte.
içindeki hocalardan çoğunun savcı beyin otelinde konakladıkları söylenen fakülte.
Hakimlik sınavlarında Ankara Hukuktan sonra en çok kazandıran okul.
Tercih etmek isteyenlere hem fakülte olarak hem şehir olarak hem de universite olarak kafaniza gore davranin dedigim bolum.
Kasmayin olm.
tercih etmek isteyenlere hem fakülte olarak hem şehir olarak hem de üniversite olarak tavsiye etmedigim bölüm.
tercih etmek isteyenlere hem fakülte olarak hem şehir olarak hem de üniversite olarak tavsiye ettiğim bölüm.
üniversite genel olarak başarıldır zaten..
hukuk fakültesi ise eğer hakimlik, savcılık gibi derdiniz varsa ankara hukukla başa oynar..
bu yeni bir durum da değildir zira..
akademik kadrosunun çalışkan kısmı dişer ünilere oranla daha fazladır..
iktidar yalakaları ise türkiye de her okulfa vardır..
çok da kasmamak gerek..
ayrıca odtü urap'a göre trnin ilk 15 ünisi içindedir..
gerisi size kalmış:.
konya gibi yobazlığın at başı koştuğu şehirde başarı oranıyla dikkat çeken şehir.
türkiye'de ankara üniversitesi hukuk fakültesi ile birlikte zirvelere oynayan fakültedir. ülkem hakimlerinin savcılarının büyük bir kısmı buradan çıkar. okuması kolay değildir fakat mezun olunca ekmeğini bi güzel yersiniz.
eğitim olarak güzel bi üniversite, bölüm olarak hukuk fakültesininde de iyi eğitim ve iyi hocaların olduğunu biliyorum. kampüs ve civarına gelirsek çoğunukta öğrencilerin yaşadığı bir yerdi suriyeliler gelene kadar bosna. her türlü pisliğide bulursunuz sıkıntı edilecek bir şey yok olay sizde bitiyor.
Okuduğum fakülte. Normal bir fakülte. Hocaları zor sorar bir de.
Bir zamanlar fazlasıyla istediğım savcılık için biçilmiş kaftan olarak gördüğüm üniversitedir. Bildiğim kadarıyla verdiğı savcılık dersleri ve hocalari bakımından verimli ve güzel bir okul.
Öğrenciler için hoş mekanlari olan ve öğrenci caddesi\sokagı olarak adlandırilan Bosna Hersek mahallesine sahiptir.
Selçuk üniversitesi üniversite değildir ki, fakültesi olsun.