bugün

kürt bile olmayıp kürtçülük yapanlardandır. kendisi aslen zazadır. hem de en alasından ama gel gelelim sürekli kürt de kürt, kürt de kürt der durur. sanki bu ülkede sadece kürt yaşıyor.
ikiyüzlü bir adam. Sürekli "biz pkk uzantısı değiliz, yok barıştan yanayız" havaları içinde. Hükümetin yanlış yaptığı şeylere değil de yaptığı herşeye kusur bulan iktidar meraklısı biri.
az once tayyip'e , sen neyin basisin? diyerek iyi bir ayar ceken ulkede en iyi muhalefet yapan parti lideri, sevsenin de sevmeseniz de o.
tayyip erdoğan'la beraber hareket eden parti başkanı.

erdoğan'a muhalefet size kalmadı.

sen sırf akp'Nin ekmeğine yağ sürmek için taksime apo posterleri astır, sonra tayyip erdoğan'ı eleştir.
kim ne derse desin türkiyenin en akıllı siyasetçisidir.
Nefretin bol fikrin ise az olduğu yorumlara bir şey demiyorum. Zira fikir olmadıkça birşeyleri savunmanın anlamı yoktur. Fakat "atanmış" derken? (bkz: #19201102) BDP'de atanmış yoktur, seçilmiş vardır, parti tüzüğü için (bkz: http://bdp.org.tr/devam/16-bdp-tuzuk.aspx)
tayyip'in yoldaşıdır.
tevekkeli değil iktidardaki ampül partisine tehditler savurabilen narko terör örgütü elemanıdır.
görsel
suriye için: "devlet tampon bölge istiyorsa PKK ile görüşmelidir" diyerek kürtlerin hayali olan Kürdistan'ın "dört parçası arasına set çekme' konusunda devlete yardımcı olabilecek tek gücün PKK olduğunu devlete açıkça beyan eden soytarıdır. zaten kürtler ne çektiyese bu hainlerden çekti.
http://onedio.com/haber/-...et-kopariyorsunuz--139401

ayrıca. hep vermek istediğim bir bkz.

(bkz: ananın amına çam diker gölgesinde bacını sikerim)
" Bölgede yaşanan olumsuzlukları engellemek üzere bir genelge yayımlama " yetkisini kendinde bulan bdpkk personeli.
normalde böyle şeyler bir ülkede asla yaşanmaz ama burası son 11 senedir anormal bir yere dönüştüğü için kürtçü faşistlere çok yüz verildiği için bu tip haberlere dahi kimse ses etmiyor herkes alışmış gözüküyor.

--spoiler--
Geçtiğimiz hafta Perşembe günü (25 Temmuz 2013) medyada bir haber yer aldı.
Bazı gazeteciler, BDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş a pkklıların yol ve kimlik kontrolü sırasında kendilerine sert davrandığından yakınmışlar.

Bunun üzerine Demirtaş " Bölgede yaşanan olumsuzlukları engellemek üzere bir genelge yayımlama " sözü vermiş.
Yanlış okumadınız.
Ben de yanlış yazmadım.
BDPli, bölücü- Kürtçü Demirtaş ülkemizin bir bölgesine genelge yayımlayacağına söz vermiş.
iki soru takıldı aklıma.
--spoiler--

http://www.ilk-kursun.com/haber/153385
http://www.haberturk.com/...20-25-bolgeye-ayrilabilir

düşünce özgürlüğü birilerine çalışıyor bu memlekette demek ki.
lazkiye fatihi selo * gaza gelmiştir biri onu durdursun ...
kürtçü mebus, pkk personeli.
cnn türk te kendisine şu sorular nedense sorulamamıştır:

--spoiler--

Öcalan’ın militanına şu soruları sormak aklınıza mı gelmedi, yüreğiniz mi yetmedi, patronunuz mu izin vermedi, AKP’ mi korkuttu;
*Madem barış-demokrasi diyorsun, be adam niçin 54 bin insanın ölümüne sebep oldunuz?
*Şehit olan Asker-Polis-Bebek-Yaşlı insanlar, yöre insanına hizmet için oraya gidip öldürülen doktor- hemşire –öğretmen-mühendis-işçilerin hesabını kim verecek?
*Yıllarca beyinlerini yıkadığınız ve dağlarda ölüme-açlığa terk ettiğiniz Kürt delikanlılarının hesabını kim verecek?
*Beyni kullandığı eroin sebebiyle çalışmaz hale gelen Öcalan’ın “Yoğunlaştırma Evlerinde” tecavüz edip öldürttüğü Kürt kızlarının hesabı ne olacak?
*Uyuşturucu ile zehirleyip öldürdüğünüz gençlerin hesabını kim verecek?
*Sizin tüm işlediğiniz bu insanlık suçlarına rağmen, hala sizlere yüreğini açan Türk Milletine bir özür borcunuz yok mu? Siz hiç utanmaz mısınız?

--spoiler--

http://www.ilk-kursun.com/haber/153508
diyarbakır'da aşiret kavgalarına bakan vasat bir kasaba avukatı idi.
chp lilerin kk nin yerinde olsa dedigi adamdir.
ağzı süt kokan, derinliği olmayan, sıradan ve sığ politikacı. daha çok zabıta komiserine benziyor.
türkiyenin en kaliteli siyasetçisi.
cesareti ve kapasitesi ile türkiyeyi değil dünyayı bile aslanlar gibi yönete bilecek adam.
tek başına chp nin tamamından daha iyi muhalefet yapan milletvekili.
kendisi dün "hani kardeştik" diye bir nara atmış, beni ve bütün geniş aile izleyicilerini gülme krizine sokmuştur.
ırkçı siyasetçi.

bdp, pkk saflarında olduğu için, kürt olduğu için falan demiyorum bunu. gerçekten ırkçı olduğu için söylüyorum.

en basit delili gezi olaylarıdır bu herifin ve benzerleri sırrı sakık'ın falan ırkçı olduğunun.
http://galeri.uludagsozlu...selahattin-demirta%C5%9F/

yukarıdaki fotoğrafı gördükçe içimin acımasına sebep vermiştir. nedeni ise; kimlerin yüce türk meclisinde yer aldığının kanıtıdır bu fotoğraf. yıllarca emek vererek, çalışarak bu ülke için çalışan karşılığında terörist damgası yiyen şerefli askerler hapiste yatarken, yıllarca pkk kamplarında ülkeyi bölmek için uğraşan gerçek teröristlerin siyasetçi olup itibar gördüğü bir ülkedeyiz.

söylenecek bir şey yok;

hayaldi gerçek oldu.
Kuşkusuz Türkiye'nin en dinlenilesi, en akıllı, en kültürlü siyasetçisidir.
kendisi dershaneler konusunda bir kez konuşmuştur. ama aylardır bu konuyu konuşanlardan 10 kat daha mantıklı konuşmuştur. dershaneye gitmeyen ve sınavlara hazırlanan tarafsız bir mezun olarak alkışladım.

--spoiler--
Bu bir yönüyle siyasi bir yanıyla ticari bir tartışma. Dershane meselesi özel sektör girişimidir falan deniyor ama eğitimin bir parçası. AKP'nin önerdiği model nedir? Özel okul yapmak istiyor. Halkın yararına bir model değil. Dershaneler de olmamalı ama özel okula da dönüştürmek olmaz. Vatandaşa ücretsiz eğitim vereceksin. Özel okul açmak isteyen açar, dershane açmak isteyen açar. Niye bütün okullarda eğitimin kalitesi artırılmıyor. Bunlar tartışılmıyor ama dershaneleri tartışıyoruz. Cemaat dershanelerinde insanları şekillendiriyoruz. Dershanelerin görevi bu mu? dershane mevzusunda cemaat siyasi amacını ortaya koyuyor. Hükumet de bu zinciri kırmak istiyor. Cemaat de bundan rahatsız.
--spoiler--
türkiye gündemine daha çok vakıf olması gereken siyasetçi.
en son attığı ''Üç çocuk iyidir iyi. Geri kalan ikisi ihaleleri takip eder en azından.'' tıwitiyle kapak yapmıştır gündeme.
güncel Önemli Başlıklar