bugün

sevişmiş herkesin bildiği gerçek. şu an olduğu gibi seviştikten sonra hep bu muydu amk diyorum. tabi ertesi güne geçiyor am uğruna kız arkadaşımın bir dediğini iki etmiyorum. not: geçen gün yine sevişiyorum bakınızı veren ilk yazar için geri sayım başladı. edit: imla
evet doğrudur. fazla şişirirseniz patlar. (bkz: erkeklere sesleniyorum)
"dikkat et o balon elinde patlamasın" şeklinde ergence cevap verilebilir.

not: şimdi ergene adımız çıkacak.
Prezervatifi seks sanan bünyelerin tespit ettiği durum.
sekse hazırlanma ve seks sürecini de kapsayan zaman zarfında vücudun pompaladığı endogenous morphine sayesinde bir nevi balon gibi şiştiğimizi varsayarsak, ejakülayson sonrasında da o balonun söndüğünü düşünürsek mantıklı bir önermedir.
ülkemizde o kadar çok eşşek siken olduğu için, güzel bir akşam yemeği ,biraz şarap, mum, güzel bir şarkı, biraz dans, şehvet dolu bakışlar, buz gibi yatağın tene deyişi, saatler süren ön sevişme, ışığın açık olup partnerinin gözlerine bakışı, o ilk sıcaklık bunlar hakkında fazla bilgisi olmayan kişiler çoğunluğu için evet bir balondur fakat kimisi için zeplinde bir balondur.
Acı gerçektir.

Abaza oğlanlar, orospu kızlar ve sorumsuz ailelerin sebep olduğu durumdur ayrıca. Ne lan sex? Sürse sürse bir saat sürer. O bir saat için tüm ömrünü harcayan davarlar var. Bir ömrü böyle boktan bir sebep için harcayanlar cezasız kalır mı? Allah kaldırmasın
prezervatifi sadece şişirip balon yapmak amacıyla kullanan yazar beyanatıdır.

evet bana göre de şişirilmiş bir balon.hatta şişirmek yerine su doldurulursa daha güzel bir balon olur.
ulkede o kadar cok tecavuzcu var. hepsi bir anlik sapkinliklari icin insanlarin hayatlarini mahvediyorlar.
Bu şişirilmiş balon başlıklarından ilk defa haklı bulduğum başlık.
Çoğu insan için seks>herşey bu nedir kardeşim 5 dk lık zevk uğruna insanlar dünyalarını mahvediyor.
iradesiz insanlar için seks herşeyden büyüktür.
Balonu patlatana kadar yalan olan beyanat.
Bir gerçektir.
Ya ne anlıyorsunuz şundan anlamıyorum ki. Ne var yani nee? Ben öyle abartı bir zevk almadım hiç bundan. Gereksiz amk. Eğer bebek denen sürekli ağlayan sayko bir et parçası istiyorsanız yapın ama zevk için yapmak çok saçma. Gidin pes atın. O daha zevkli.
Herkes tarafından bilinen gerçektir.
Ergenler ve ergen beyinliler aşırı büyütmüştür bu meseleyi. Pek bir numarası yoktur aslında.
Balon malon yok bam bam bam işte.
https://m.youtube.com/watch?v=T1TrFjLKryc
Aman beyni malum yerinde olan insanımız görmesin bu başlığı.
Abazanlar tarafından şişirilmiştir.
Gerçek. Otuzbir çok daha zevkli.