bugün

normal bir erkeğin ilk tercihi değildir. asla da olmamalıdır. ancak sekse aç godoş ruhlu erkekleri hayal kırıklığına uğratacakları kesindir. seksin her türlüsünü, her rengini yaşamış o kadın naapsın senin tek düze seksini? zaten doymuş diyoruz. bakire olmayan kız sekste türlü numaralar yaparak aklını başından alırmış. sen de bunu yedin he mi? çok beklersin. aklını kullanıp burdan bir çıkarsama yapman gerekiyordu.

en güzeli;

(bkz: azgın bakire)
her gece başı ağrıyacak olan bir bayanla evlenmektir.
ereksiyon problemi yaşayan bir erkekle evlenmesi gereken bayandır, doymuş olması sebebiyle, erkekte kendini kasmaz, mutlu mesut yaşarlar...
hiç kimse sekse doymaz, doyamaz. bu nedenle yaşlı insanların bile seks hayatı vardır.
hiç bir getirisi olmayacağı gibi tam tersine erkeği acaba, ben mi tatmin edemiyorum şeklinde dertlere, kederlere sürükler.
ele mahkum olmaktır.
bu kadını kim doyurdu lan acaba bu derece diye? geceler boyu cevapsız sorular arasında kaybolmaktır.
mantık evliliği yapmaktır.
seksek oynayarak geçecek gecelere delalettir.
1 hafta sonra yine acıkacak kadınla evlenmektir.
Hayatının hatasını yapmaktır. Erkeği aldatmaya mahkum bırakmaktır. Kesinlikle aldatmam diyen erkekler için kabus gibi bir yaşam.
kuş uçmaz kervan geçmez erkeğin yapması gereken evlilik.
otsbire muhtaç olmaktır. yapmayın etmeyin gençler. hiç bulamadıysanız yetişemediğim sözlük kızlarını yönlendireyim.
harakirinin kıralıdır tabi erkekte sekste enleri yaşayıp tamam lan çekiyorum artık elimi ayağımı bu işlerden demediyse olabilitesi vuku bulmuş olaylar sinsilesi...