bugün

ne yazık ki doğru bir genelleme.

böyle bi asabilik bi memnuniyetsizlik bi kasıntılık.

yaa seviş rahatla ablacımç

(bkz: et girmeyen yere dert girer)
Doğru tespittir. Seks yapmıyorum ve şu an çok sinirliyim.

Edit: beyler yavaş açık oylayan herkesle seks yapacağım demedim.
hatta bu sinirlerini seks yapan kadınlardan çıkaran kadınlardır.

(bkz: kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır)
Rencide edici ve aşağılayıcı tespit. Kadının kadın hakkında böyle düşünmesi daha kırıcı.
olmamış bir tespittir.
doğru tespittir.
işinden nefret eden kadının benimle geçen bir gecenin sabahında işine güle oynaya gittiğini biliyorum.
akşam üstü mesaj atmıştı "bugün çok mutluydum" diye.

güzel bir seks iki tarafın da hayat kalitesini yükseltir, sadece kadınlara özgü bir durum değil.
şu seviyede yazan tiplerin çevremizde olmaları ne kadar ızdıraplı bir durum , kahretsin ki artıyorlar , gram iq yok , nöronlar leş gör ki yazı yazmayı sökmüşler .

mesela bunu; östrojen seviyesine yorup , düşüklügünden dolayı , ilgisizlik ve vucutta optimum miktardaki testesteronun olan östrojeni baskılayıp bazı psikolojik semptomlar ortaya çıkarması olarak yazmak daha mantıklı.

tabi sorun burda sorun senin seks yapamaman bu yüzden seks yapmayan kadınlara sinirlisin çünkü onlar yapmıyorlar sen yapamıyorsun.
(bkz: Alayım mı seni gece)
görsel
daha doğrusu işin ehliyle, kadın vücudunu ve kadını orgazma ulaştırabilecek bir erkekle seks yapmayan kadının sinirli olmasıdır.

şöyle ki; çoğu erkeğin seksten anladığı silktim soktumla kadın orgazm olmaz. zaten kadın öyle 2 dakikada orgazm olmaz. o klitorisi uzun uzun yalayıp, masaj yapmazsan kıvama gelmez.
hele 30 lu yaşlarda ve böyle ise ölüm kusuyorlar amına koyim neyse ki muhatap olmuyorum biraz cool'umdur.
Hem kadın hem erkek için evlenmek nimettir. Fakat hem gençler, hem aileler, hem toplum, bekarları öyle külfetlere sokuyorlar ki gençlerin pek çoğu maalesef evlenme imkanı bulamadığı için illegal yollara tevessül eder hale geliyor. Acı ama gerçek bu. Önyargılar çok keskin ve derin. Şu yaşadığımız toplumun, bir çok problemi Mutlu bir aile hayatı sayesinde hallolur aslında. Fakat herkes bir beklenti içinde ve kimse kimseye yardım etmiyor. Sadece kurallar ve kurallar. Sanki çiftler 50 bin tl harcamadan evlenemezler. Kolaylaştırmıyor aksine kınadıkça, hor gördükçe, hafife aldıkça, adam yerine koymadıkça, insanlardan güçlerinin üzerinde beklentiye girdikçe işleri zorlaştırıyoruz. Sonra da hep hüsran hep makus talih suçlamaları. Arabesk hayatlar. 35-40 yaşına gelmiş erkekler, 30-35 yaşına gelmiş bayanlar hala bekar.

Allah (c.c.) sadece evlenin diyor. Hz peygamber (s.a.s) evlenin diyor. Beyaz atlı prens/prenses bekleyin demiyor. Doğru insanı bekleyin demiyor. Evi arabası bankada parası yatı katı olanlardan başkaları eğer evlenmekte zorlanıyorsa bir ülkede, stres/depresyon sadece işin hafif kısmı. Burda gençlere çok büyük görev düşüyor. Tabi akıllarını kullanabilirler ise.
görsel
Doğrudur. Hormonların düzenli çalışması için gereklidir. Duygusal olarak da rahatlatır. Erkek sevişmek için aşık olur, kadın ise aşık olmak için sevişir. ("gel bana gel bana "cılardan değilim kesinlikle, git eşinle, sevgilinle kimle yapman içine siniyorsa)
Seks öncesi boğa kesilen türk erkeğinin Boşalınca isteksiz kediye dönmesi nedeniyle haklı olan kadındır, karısıyla-sevgilisiyle ilgilenmeyen erkek her zaman aldatılır.
kesinlikle hak verilmesi gereken bir yazar beyanı.

yanlış anlaşılmasın bu kadınları aşağılayan bir durum değil, tamamen hormonel ama doğru.