bugün

Dünyanın en şerefsiz ve en karaktersiz erkekleridir. Bakın bunların amacı kesinlikle bir evlilik değildir. Amacı kızı belli bir süre sevgiliyiz diyerek kandırmak, ve onunla o zaman zarfında sevişmektir.

Zaten biraz adam olsalar insan olsalar, niyetlerini baştan belli ederler. Bunlar şerefsizliklerine her zaman devam ederler. Bunun kız versiyonu da vardır ama çok nadir.

insan net olmalı. Ben seninle sevişmek istiyorum ama sonrasında kabul etmezsen de arkadaş olarak devam edelim mi diyebilmeli. Bu dediğim tek hücreli canlılar böyle değil. Onlar sevgili olalım diyerek, kızı yatağa atma derdindedirler. Karaktersiz pezevenklerdir bunlar.
zamanında çoğu erkeğin yediği halt. sonra da en olmayacak kızla evlenip belalarını buluyorlar.
Karakterime komple ters durumdur.
Bunu türk erkeklerine kim adapte ettiyse hata hatayı kolluyor,durmak nedir bilmez hıyarlardır bunlar.
Kızlarımızın canları yanar aşka ve sevgiye soğurlar.
duygusal bir çöküntüdedir. aslında psikolojik bir zavallıdırda. çocukluğa inmek gerekir.
bir de sevgili olmak için seks yapmaya katlananlar var, onlar da bir tuhaf.
Avına sessizce yaklaşan bir Aslan gibidir. Kraldır o kral. Evet.
tüm dünya erkekleridir.
22 yaşındayım.(çok yakınlarda 23e giriyorum) 15imde milli oldum(maalesef kerhane) o günden beri kadınları tanımaya calısıyorum şimdiye kadarki tecrübelerime göre

gel takılalım fuckbuddy olalım felan bu işler yalan dolan bi yerden sonra olmuyor kızın kendisi takılalım diyor sonra bi bakmışsın kız sevmeye başlamış açılıyor sonra sen seks istediğin için ok ben de seviyorum demek zorunda kalıyorsun bitane daha kız bulana kadar.

erkeğin aşık taklidi yapması doğal çünkü kızlarımızın(%90) amı altından ve erkeğe seksi bir lütuf görüyor.
kadın seviştiği erkeğe aşık olmaya meyilli erkek ise doygunluğa ulaştığı an yeni dişi arayışına girmeye. bu doğamızda var.

aşık taklidi yapın (eğer çok yakısıklı değilseniz aq)
Cavitin altına imzamı atıyor, görüyor ve artırıyorum.

Ulan vaad e göre adamla mı yatılır? istersin olur istemezsin olmaz. işe ticari yaklaşıp istediğini alamayınca istinaf mahkemesine başvuran esnaf gibisiniz. Sizi kazıklayana helal olsun ki toplumun turnusolü oluyorlar.
Seks zaten birbirimizi kullanmaktır. Cinsiyet bağımsız. Duygusal eksiklik arayışı kadında varsa bile o kadında seks yaparak adamı kullanır. Kadınları masum göstermekten vazgeçin. Kadın erkek erkek erkek kadın kadın. Hiç farketmez her ilişki türünde kullanılıyoruz.
olmuş, pişmiş, ne istediğini bilen, akıllı erkektir.

hem bakin o aşağilik derecesi, evlilik kriteri evleneceği erkeğin cüzdaninin kalinliği olan kevaşeler kadar değildir emin olun. hani şu zenginden alıp fakirlere dağıtan o kevaşeler. kadın zengini kafalamış ama arada cinsel çekim yok ne yapacak sanal reel gözüne kestirdığine dibini dövdürecek.. memlekette bu tip milyon kadin var cogu mutlu aile pozları oynuyor. ama gercekler acıdır.

hangisi daha kahpece? aşıgım ayağina zengin kocayla evlenip ona buna bacaklarinı acmak mı yoksa baslikta yazan mi?
Hepsinin yozgat ve çevresinde yaşadığını düşünüyorum.

Metropolde bunu yapmak büyük özgüvensizliktir.