bugün

seks olmasaydı insanlık çoğalamazdı.
var da ne yapıyoruz sanki.
ben ne yapıyorsam onu.
Ergenlik öncesi zamanda ne yapıyordunuz kuzum?
Çok daha masum bir yer olurdu lan net!
ne yapıyorsam onu.

allahım çok yalnızım.
Masturbasyon.
hiç seks yapayan frijit olmuş kadınlar vardır. yine çakrasının kapanmasından dolayı hayatında seks olmayan kişiler ve hayatında eli kadın eline değmemiş yobazlar ve barzolar mevcuttur. fakat insanın doğası gereği üreme isteği zaten bir zorunluluktur. insanın 3 temel ana güdüsü vardır. barınma, yemek, üreme bunlar zorunlu şeylerdir ve herkesin sevişmesi gerekiyor.

(bkz: frijit)
(bkz: geliyorum geliyorum maalesef yine gelemedim)
(bkz: şahin k)
mutsuz olurduk.
küfürlerimizin teması farklı olurdu. yani ; ebemizle anamız rahat ederdi.
Üreyemediğimiz için şu an şu başlığı açacak bir sen, bu başlığa girip okuyan bir ben bile olmazdı Dünya'da.

görsel
bakkaldan çitos alır yerdik.
Sürekli Yemek yapardık.
Evet, yaşasın yemek yemek.
varolamadığın için atom altı dünyanın keyfini çıkarıyor olurdun.
görsel
https://youtu.be/k80UQWWUIYs
olmasaydı, olmazdık.
olmasaydı olmazdık.
(bkz: herkes seks yapıyor sanmak)
ula sözlüğün 48%i abazan 49%u ergen geriye kalan 3%lük kısım yapıyorsa bisi yapıyor: e bu 97%lik kısım zaten ya yapamıyor ya da ellerini yapıyor. bu durumda bu başlığın açılma amacı ne?
var olabilmek için üreme şart. bildiğimiz hareketlerle, sporla ya da bölünerek eylem gerçekleştirilse seksten alınacak keyifile şartlar dolayısıyla aynı olurdu. var olma biçimi farklı bir olgu olmuş olsa toplum olarak yine seks ile eşdeğer keyif alacağımız ortak bir değer oluştururduk fakat hayatımızı kolaylaştırmak için icat ettiğimiz zibilyon tane ürünün tasarımı çok farklı olacağına eminim (bkz: swh)
dış görünüşüne kimse önem vermezdi ortalık obez yaratıklarla dolardı. dünya nüfusu artmazdı. görecelik olmazdı.
Valla seks olmasaydı benim için çok değişen bir şey olmazdı. Varken de yok gibi yaşıyorum zaten.
çok muhtemelen masturbasyon ile yola devam edilirdi.
seksin olmamasını düşünemiyorum.
Kadınların çoğuna kimse selam bile vermezdi. Şimdi deli gibi peşinde koşuyorlar. Birçok lolita huysuzluk ve şımarıklığından ötürü dışlanırdı. Şimdi baş üstünde taşınıyor.