bugün

(bkz: komtanım bazı sinyaller alıyorum)
(bkz: nedir o)
(bkz: biri bize bişer anlatmaya çalışıyor galiba)
(bkz: bana hemen başkanı bağlayın)
dişiliğini kullanan bayan yazarın bana mesaj atmasıyla gerçekleşebilecek olay.
cennet bura cennet.
nereye geldik lan biz böyle.*
ayar yiyince orgazm olan, tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın mantığıyla bakan ve bu sebeple entrylerini seks karşılığı girdiğini sanan yazardır.

(bkz: saçmalamada sınır tanımamak)
bu yazar(lar)la ilgili "kim, kim için, hangi pozisyon karşılığı, hangi entryi girmiş" bilgilerini içeren liste elimde. iyi bir bedele satmayı planlıyorum. teklifler için son gün 29 nisan.
ilerleyen yıllarda bir pazar günü "bar çıkışında alkollü yakalandı" haberini yapan paparazi'nin yeni gözdesi olabilecek yazar. hatta bunun sonuna "...kim?" diye ekleme yaparsa çok daha hoş durur. aşşağı yukarı şöyle bir haber olurdu herhalde:

sözlük camiasında polemiğe neden olan "tıptaayıpolmaz" nickli yazar, "tıppınbabası" nickli yazara fena ayar vermiş.

"ayar vermiş"

sözlüğün miladından kelli yazarlık yapan tıppınbabası, bu polemiğe alet olmak istemediğini belirtip bunu başlatanlara "sen daha kısa donlarla klotoris peşinde koşarken ben jinekoloji alanında master yapıyordum" dedi ve ekledi: "sen de kimsin?"

"sen de kimsin?"

ertesi gün sözkonusu polemiğe nicki karışan "hipokrat" takma isimli bayan yazar olan u.ş ise bu ayarlaşmaların sözlük alemini derinden yaralayacağını iddia edip moderatörlere seslendi:
"olmaya cihanda devlet bir nefes sıhhat gibi, der atalarımız. bu arkadaşların arasını yapmak da size düşer ey moderatörler!"

"gerilim büyüdü!"

ancak tıptaayipolmaz sessizliğini bozup tıppınbabası'nı tahrik etmekten pişman olmadığını, yine olsa yine yapacağını söyledi.

"yine olsa yine yapardım!"

tıppınbabası'nın ise bu söze cevabı hemen geldi: "bana ayar verecek yazar daha anasının karnından doğmamıştır oğlum! hepinizi hemoroid ameliyatına sokmazsam diplomamı yırtarım"

"diplomamı yırtarım"

şimdi ise sözlük dünyası, tıptaayıpolmaz nickli yazarın hipokrat ile ilişkisiyle çalkalandı. seks karşılığı polemik oluşturup bunun üzerinden prim yapmaya çalışan tıptaayıpolmaz ile hipokrat, uludağ sözlük asayiş şube moderatörlerince çaylak yapıldı ve tıppınbabasının yöneteceği hemoroid ameliyatı için şifa hastanesinden gün alındı.
(bkz: ergen bünye fantazisi)
(bkz: sol frame de seks)