bugün

amerikalı bilim adamlarının araştırmalarına göre sabaha karşı saat 06:00 mış.
isviçreli'ler demediyse ben inanmam o ayrı, ama beni o saatte kaldıranın amına korum bak o da bi gerçek.
(bkz: sabah ereksiyonu)
eğer ideal bir seks için sabah 06.01'de kalkmışsanız, bir gün daha beklemenizi gerektirecektir.

saati mi olurmuş arkadaşım, amerikalıların işi gücü yok bununla mı uğraşmışlar?

naughty america tadında yaşayan amerikalı bilim adamları, size sesleniyorum; mal mısınız amk?
beren saat.
vajinanın ıslanmaya meyilli olduğu andır. penisin kalkmama lüksü yoktur.
uygun saat olarak adlandırılan zamanın sabah vakti olması spermlerin daha dinlenmiş olmasından olabilir, lakin akacak sperm damarda durmaz...
yelkovanla akrebin üstüste bindiği anlar.
sabah tam yeni uyanmış iken.
kelimelerle anlatılmaz o hoşluk.
4:20 gibidir. günün en güzel vaktinde güneş tepeden ağırca inmekteyken tathtından.
seks için en uygun saat kum saatidir.

kol saati sevişme sırasında yaralayıcı olabilir.

masa saati desen , şehvet içinde atlanılan masada göze kaçabilir.

duvar saati de olmaz. zira tam duvardan destek alma suretiyle olaya duvarı da katmışkene o hiç olmaz.

kum saati iyidir.
saati çıkarmak en ideal olanıdır.
sikin kalktığı o andır.
(bkz: kalkan sikin dini imanı olmaz)
insanlar için her zaman diliminde olabilecek şeydir. ama gece kırmızı şarabı açtıktan sonra dahada bir güzel olur
(bkz: tag heuer)
(bkz: beren saat)
(bkz: casio f91w)
sex için ideal saat sabahın 6 sıdır. şahsen beni kim o saatte kaldırırsa amına korum.
CANIMIN ÇEKTiGi SAATTiR.
sabah 4 ile 7 arasında herhangi bir zaman olabilir. zira erkek bu saatlerde zaten doğal bir ereksiyon halinde olduğundan, gayet verimli ve tatmin edici bir performans gösterebilir.

kadın açısından ise mışıl mışıl uyurken bir anda sevdiği adam tarafından öpücüklerle uyandırılıp, arzulandığını hissetmek son derece tahrik edicidir.

sonuçta görülecektir ki, bu zaman diliminde yapılan seks, her ne kadar uyku mahmurluğundan dolayı biraz kısa ve özensiz olma ihtimali olsa da, yaşanan tatmin bakımından günün diğer saatlerine oranla genelde daha iyidir.
1 buçuk saat idealdir fazlasına yürek dayanmaz.
amerika'nın yerel saatine göre hesaplanmış saattir.
sevdiğin biri, sevdiğin ve rahat ettiğin bir yer, gerekli hormon/libido, sevdiğin kişinin de bu bahsedilenlere ortak olması sonucu hemen hemen her saat !

veya daha kesinleştirmek gerekirse, uykudan öpülerek/öperek uyandırıldığın bir pazar sabahının ilk saatleri.
herhangi bir saattir.
(bkz: yirmi dört saat)
istatistikler sabahın altısını gösterir. ama bizim insanımıza her saat 6 dır.