bugün

minareyi çalıp kılıfı hazırlama derdinde olan leş kız.

ya baba, seks insanlık tarihinde ne zamandan beri ihtiyaç oldu? solcu kızlar çıkardı bunu. ben hiç seks krizine girip titreyen, bayılan, nefes darlığı çeken birini görmedim. öyle ihtiyaç mı olur amına koyim?

seks lükstür lüks. yemek ihtiyaçtır, barınma ihtiyaçtır, üreme ihtiyaçtır. barlarda bira ısmarlayan herkese vurdurmak kaşarlıktır. he kaşarlık bunların ihtiyacıysa, saygılar.

savaşan, açlık çeken, üşüyen bir kadın seks ihtiyacından bahsedebilir mi? edemez. bu bizim solculara özgü bir sanrıdır. kaşarlığa kılıf işte.
seks her iki taraf istediği sürece gayet normal bir aktivitedir. ekmek yada su kadar olmasada sekste insanın doğal bir ihtiyacıdır. gönül rızasıyla olduğu sürece problem yoktur.
Doğru birsey soylemistir.
Doğrudur. ihtiyaçtır. Ama çok dillendirmeyelim vergi falan koyalar bu zamanda. Sakat yani.
Sex vb. Şeyleri solcu sağcı gibi damgalayamassın. Her insan iradesine hakim olamaz ve bu yüzden başkalarıyla birlikte olur veya tecavüz , taciz vb. Olaylar yaşanır. Bana göre bir ihtiyaç değildir ve evli olmayan kişilerin yapması ahlaksızlıktır ancak biz laik bir devlette yaşıyoruz. Yok şu kız ona buna veriyor vb. Şeyler kimseyi ilgilendirmez . O kız ister onunla yatar ister bununla yatar(hukuksal kurallar çerçevesinde). Bak kendinde diyorsun üreme ihtiyaçtır diye sanki herkes sadece evlat sahibi olmak için ürüyor ;çoğu zaman zevk için yapılıyor.
tatlı su solcusu der onu ancak, gerçek sosyaliste göre toplumsal ahlak kuralları önemli bir şeydir hem devlet hem de toplum için yani evlilik dışındaki ilişkilere kah sovyet rusya kah kuzey kore kah çin izin vermez. bir örnekte nietzche abimizden kendisi ateisttir fakat toplumsal ahlaksızlığa sonuna kadar karşı filozoftur. bizim ülkeye bakma vatandaş bizimkiler solculuğu başka taraftan savunurlar.
seks zevk ise bile zevkin ihtiyaç olmadığını kim söylemiş. bu gün eğlence sektörü diye bir şey var, birileri buna ihtiyaç duymuş ki, böyle bir sektör oluşmuş.
seks ihtiyactırdan sonrasını okumadım.

doğru önerme amk bilimsel hatta.
Haksiz mi? Madem ihtiyac değil niye agzinizdan dusurmuyorsunuz derler adama..
Ha siz konusarak gideriyorsaniz bu ihtiyacinizi, saygimiz sonsuz.
sexin ihtiyaç olmadığına mı yoksa solcu bir kız tarafından ihtiyaç denilmesine mi takıldın dedirten olaydır.
özgür kızdır. haklıdır.
y (bkz: yani)azarin kendi dusuncelerini solculara atarak psikolojik bozuklugunu topluma yansitamamasidir..
bir gizli gay yobaz beyanı.

bunlar bastırılmış duygularını ancak kadın nefretiyle kusabiliyor. kendisinin *mı olsa yaldır yaldır yardıracak da işte yok *
ortamda popi olmak icin bu soylemde bulunmus cakma solcu kizdir. solculuk nedir bilmeyen sirf dikkat cekme amaciyla solcu olmus bu kizimiz aslinda bakiredir de.
normal insandır.

normal olmayan, bütün doğa sevişirken sadece insan denilen türün sevişmek için devletten ve dinlerden izin almaya çalışmasıdır.
benim vücudum benim kararım derdinde olan isterik kızdır.
sen yemek yemeyi solcu sagci diye ayiranadigin gibi, sekside ayiramazsin insanin dogasinda vardir, ne yani akpliler sevismiyormu? sagcilar sevismiyormu? diye cevabi verilmesi gereken basliktir.
eğer ihtiyaç değilse sağcılar neden çıldırmış gibi kadınlara tecavüz ediyor diye sorulması gereken kızdır.
(bkz: özgecan)
Unutmayın ki solcular kimseye tecavüzü resmileştirmez. Eğer bir ihtiyacı varsa bunu doğru yoldan halleder. Özgecanın katili gibi oraya buraya kurt işaretli fotoğraf atıp tecavüz edip gelip burada bunu yazan insanlar anlamaz.
doğru söylemiş kızdır. bizler için ihtiyaç ise kızlar için de öyledir. bir lüks değildir, herkes rahatça yapabilmelidir.
(bkz: seks ihtiyaçtır diyen sağcı kız)
(bkz: gerçek sol bu değil)

Toplumsal ahlak kurallari cercevesinde bazi seylerin yapilamayacagini dusundugumden asil konuya katiliyorum fakat solcu sagci diye ayiranlara buradan sovgulerimi iletiyorum.
ilk insandan beri sex vardır. sabahtan beri sazan avımıdır bilmiyorum .bunun solcusu ,yolcusu ,sağcısı yok . insanın yaratılışında var olan bir şeydir .