bugün

tanım yapmayı beceremeyen, entryleri tam anlamıyla idrak edemeden, peşi sıra entry girerek subjektif entryler sıçan kısacası tam anlamıyla yazar olamayan sekizinci nesil yazarların ortak sorunudur. en kısa sürede atlatmaları gereken bir sorundur, aksi takdirde toplu intiharlar görmek içten bile değil.

edit= daha kendilerini düzgün ifade edip savunmak yerine hala birilerine bok atma derdindeler. ben size entry giremezsiniz demedim ... *
(bkz: önemli olan nesli değil işlevi)
Çoğu 8 için doğru olan tespit.
yurdum insanının mesnetsiz genellemelerinden bir tanesi daha, sırf daha kıdemli!!! oldukları için kendilerini nitelikli sanıyorlar.
(bkz: kime göre neye göre)
sol frame' i boşuna işgal eden bir söylemdir. *
iki entryi doğru girdiğini sanıp yazar oldum havasına bürünen ve fularını takanların alt nesilleri hazmedememesi durumudur.
gericidir, geçicidir.
kendini beğenmenmekten doğan en son konulardan bir tanesi. 7. nesile de bu böyleydi 6 ya da 5 e de.
saçma bir iddia.

+ bizim takım sizin takımı yener oğlum.
- olabilir.
+ nasıl olur ya?
- futbol oyun kuralları içinde üstün oynayarak kazanabilir, dedim ya olabilir.
+ niye takımını desteklemiyorsun?
- maçlarına gidiyorum, bazen evden izliyorum. lisanslı ürünlerini alıyorum. sence destek olmamış sayılır mıyım?
+ böyle tartışılmıyo ki ama. q7'nin motoruna martı kaçmış bi kere hahahaha.
- anladım.
+ rengi bile yok takınızın.
- evet.
+ benim babam senin babanı döver.
- peki.
+ sekizinci nesiller mal.
- anlıyorum.
(bkz: işten bile değil)
(bkz: ne yedinci nesiller gördüm içinde yazar yok, ne sekizinci nesiller gördüm içinde yazar çok)

not: bu entry başlığı açan yazara (!) ithafen girilmiştir.
(bkz: liseli alarmı nerede)
(bkz: yanlış ihbar)
bu konuda yedinci nesillerin değil en az altıncı nesillerin konuşma hakkı vardır. yedinci nesillerde de pek bi numara yok zira.
üstündeki 6 nesilden tek onay almadan (yani büyüklerine sormadan) sekizler sek sek olup bilmem ne falan filan bişeyler diyen... amaaan neydi la o ? işte öyle bir şey demeye çalışan yazar saçması. kaç defa söyledim şu uludağ sözlüğü çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edin diye...
(bkz: annasergeyevna)
sorun bilmem kaçıncı nesil olmamla ilgili mi bilemiyorum. ama hakikaten benden yazar olmaz la. bak valla.
(bkz: yapay gündem)
7.nesil rulez

belkide sözlük formatını tam olarak bilmedikleri için girdikleri durum olabilir nitekim ben sözlük olaylarına ilk girdigimde yazdığım entryleri şimdi okuyunca"allah belamı versin bunları ben mi yazmışım" diyorum.
alışır insan yavaş yavaş bence.