bugün

bir marketin kitap reyonunda dikkatimi çeken ergenlik sorunları isimli kitapla kendisini tanıma fırsatı bulduğum,
psikoloji, çocuk/ergen eğitimi, aile ve hayatı konularında düşüncelerine tamamen güvendiğim,
pek çok eserini alanım olmamasına rağmen* büyük bir zevkle okuyup tavsiye ettiğim,
eserlerinden yaptığım çıkarımlarla, kendimi neredeyse bir çocuk gelişimi uzmanı* hissedebildiğim,
bir gün mutlaka tanışmayı arzu ettiğim nadide kişilik...

ayrıca kendisi an itibariyle doçent, vakıf gureba hastanesi psikiyatri klinik şefi ve yeşilay genel başkan yardımcısıdır...

[http://www.sefasaygili.net]
Doktorum kendisi. Ayrıca gitmeden çok önceleri de tanıyordum zaten. Evimiz kitapları ile dolu. Şuan Profesör. Babamın da eski doktoru. 2005 yıllarında çok ağır depresyonunu Sefa saygılı sayesinde atlatmış. O zamanlar doçent imiş. Ben de atlatırım diye götürüyorlar ama bakalım. Kendisi kişisel olarak çok şeker bir insan. Zaten tontiş dede modunda. Sayesinde krizlerimi büyük ölçüde atlattım. Muayenehanesi Fatihte. Ama şöyle çıldırtıcı bir olayı var. Randevu sistemi yok hala eski sistem ve bu sistem de oldukça kararlı. Gidiyorsun ismini yazdırıyorsun. Genel olarak hep dolu ve kalabalık. Erkenden gidip ismini ilk yazdırıcaksın o zamanda doktor gelene kadar bekliyorsun. Ama bunda en azından kafa rahat gibi. iyi bir doktor. Tavsiye ederim.