bugün

şimdi muhtemelen herkes bana kızacak ama bence çekici kadın. fizik ve tip olarak tabi. galeriden bakabilirsiniz. onun dışında fikirleri ve sunuculuğu hoşuma gitmiyor.
(bkz: söylemezsem olmaz) programından ayrılmış
görsel
bu karı harbi kafayı yedi ergen kız gibi hareket ediyor. son pozu;

görsel
Zekasal olarak problemli bir tipsiz.
kilo verdikten sonra beyninin midesinden başka organlarına çalışan sunucu.
sürekli cinsellik muhabbeti yapan sunucu. aç galiba.
sosyal medya paylaşımı;

görsel
Tramessiye benzeyen feminik.
Cok itici bir kadin.Sahsen bir erkek olarak bana hitap etmiyor makyaji silinice tam bir moruk.
hoplatmak istediğim tatlı kadın. bazı çiğ hareketleri olsa da.
Şarap gibi kadın.
görsel
bir kadın bu kadarmı itici olur ? evet, olurmuş gördük.
Teyze fetişi yeni moda.
Şaka bir yana, hakikaten ahı gitmiş vahı kalmış yahu kadının. Kötülemek icin söylemiyorum, her tipin bir alıcısı var. Beğenmeyeni kadar begeneni de çokçadır.

Fakat ne bileyim. Artık granny klasmanında değil mi ya?
seda Akgüller içinde bir gül.
güller içinde süzülen bir melektir.
o güzeller güzeli çok sade çiçektir.
senden başka güzel de yoktur .
Nefes alsa yeterci sözlük erkekleri bu teyzeye bile böyle bakıyorsa yolladıkları mesajlara şaşırmamak lazım..
Hayalimdeki milf.
bana kalırsa sert seksten hoşlanıyor.
tuhafınıza gidecek biliyorum ama delicesine sevişmek istediğim kadındır. oyyhhşş.
cinsiyetçi bi dille cahil cahil konuşup, uçu açık konulara dair sığ ve genelgeçer yorumlar yaptığı halde kendini otorite sanması yok mu, aşırı itici. hayatın sillesini yediğini zannediyor, millete ders veriyor aklınca. Bu çarpık bakış açın yüzünden yalnızsın belki de sedacım.
Şişkoyken de haset ve negatifti, zayıfladı, biraz eli, yüzü düzeldi hala haset, hala negatif. Bu kadar haset, bu kadar kötü enerji ile nasıl yaşıyorsun be kadın. Bakışların, ses tonun, beden dilin hepsi falso...
Tv8 de "erkek evlenme teklif ederken maasinin 3 kati degerinde yuzuk almalidir." Demis kisi. Seda aplamiza gore ahlaki kurallar bu yondeymis. Hic dusunmedin mi nerden geliyor bu ahlaki kurallar cikip tv de ozguvenle bahsediyorsun.

https://youtu.be/uDjk71yMgu8
bana kalırsa bu apla fena halde yanıyoo..

görsel
görsel

http://www.posta.com.tr/s...-fotograflihaberi-1342976