El secreto de sus ojos'ın hollywood yapımı olanı olacaktır.

http://www.imdb.com/title...41273/?ref_=nm_flmg_act_3

kasımda gösterime girecekmiş. julia roberts ile nicole kidman oynuyor.

hollywood maalesef güzel filmlerin yeniden çekimini yaparak içine sıçmazsa rahat edemiyor.
Yok bee. Öyle mal mal bakiyor. Ne gizi ne gözü.
imdb 5.9.

orjinal olanını kesinlikle tavsiye ettiğim film.

amk amerikalıları bi şeyi de bok etmeyin. önce oldboy şimdi de bu.
arka pencere sinema dergisi de orijinal arjantin filmini önermekte ve yeniden çevrimi pek başarılı bulmamakta, hiçbir yerinde heyecanlanmadık demektedir.
şimdi gördüm ve sinirden deliye döndüm. arjantin yapımı, ricardo darin'li el secreto de sus ojos'un holywood uyarlaması imiş. holywood sana laflar hazırladım. siz kimsiniz amk ya? geçen yıl oldboy bu sene de bu. adamlar çekmiş mis gibi film işte neyini uyarlıyosun amk? yetkili mercii misin illa amerikan versiyonu mu olması lazım? bok etmeyin bi şeyi de be. imdb'de bir 1 de benden huur çocuklarına. fuck you.
bugün vizyona girdi. Bakalım bu Arjantin başyapıtının hakkını ne kadar verebilmişler?
orjinali büyüleyici güzellikteydi. gerilim, gizem, şüphe, öte yandan o kavuşulamayan aşk.
Zor deneme. Format uymuyor bir kere.
nicole kidman, julia roberts, chiwetel ejiofor, dean norris'in başrolleri paylaştığı, 2009 yapımı ispanya filmi el secreto de sus ojos'un hollywood uyarlaması.
Filmin ispanya yapımı olan aslından pek farklı değil, hatta benim gibi ispanyolca'yı pek sevmiyorsanız ve ünlü isimleri izlemek de cezbediyorsa hollywood yapımını izleyebilirsiniz.
Vakaları şipşak çözmekle nam salmış iki ortak dedektifin birinin kızı cinayete kurban gider ve olay çözülmüş gibi görünse, zanlı hapise girse de ortağın biri tarafından hiç bir şeyin çözülmediği su götürmez bir gerçektir. Böylece 13 yıl boyunca zanlıyı arar ve bulduğunu düşündüğü bir gün eskiden çalıştığı departmana geri döner...
Sürprizler olduğu için hakkında fazla bir şey okumamanızı öneririm.