lan o degilde benim aklima takilan birsey var. simdi bu kizlar evlenecekler, cocuklari olacak sonucta degil mi? hayir yeni nesil berbat, umut yok buna okeyim. fakat sonraki nesil icin ciddi endiseleniyorum. umarim gormem o gunleri lan. sigaram neredeydi...
Beyinleri yok çoğunun kusura bakmasın kimse.Cahillik akıyor birşeyden anladıkları yok.
kendilerine baktıkça ülkenin geleceğinden endişe duymamı sağlayan, kendilerini çok zeki sanan ancak genelinin zeka seviyeleri düşük, gençlerdir.
şimdi düşünüyorum ilerde bunlar evlenecek ve çocuk sahibi olacaklar. gerçekten korkutucu.
insanın aklına Mide bulandırıcı kaşarları getiren kızlardır.
Çoğu yazarla aynı düşünmüyorum ve verse demiyorum çıkma teklifi etse o kızlar köpeği olmazlarsa benim adım reddevil11 değil. Atıp-tutmak basit gerçekleri söylemekten çekinmeyin evet kızlar biraz abaza,ergen vb olanları olabilir içlerinde ama bu tüm kızları yansıtmaz velhasıl kelam siz az mı abazan ve ergen tavırlısınız yeni nesil sizin gibi pesimistler ve iş yapma yeteneği olmayan insanlar yüzünden bu durumda.
anası babası yok mu amk. dediğim kızlar...

o nasıl bir özgürlük amk.
bazen öyle platformlarda öyle ilginç ve değişik yüze rastlarsınız ki apışıp kalırsınız. kimine inanmak istemez reddersiniz kimi çok büyük görünür ama gerçek olamadığını sanar ve yine reddersiniz. sonuç her türlü durumda aynıdır. beklentiniz ne yöndeyse o taraflarından kulp takarsınız bu yeni olan yüzlere. şimdi scorp şu bu demeden bir daha düşünün, ne bekliyorsunuz da ne çıkıyorlar onu bir tartın. göreceksiniz ki adil değilsiniz. şuraya yazayım da bulunsun.

nefret ettiklerimiz, hep hikayesini bilmediklerimizden çıkar.
Çok sexsiler.
hepsi olmasa da çoğunluğu seksi ve güzeldir aksini iddia eden vurduruyordur.
lan bunlar bizim memlekette mi allah aşkına nerede bunlar ben niye görmüyorum. anasını satıyım çok kafa kızlar ve üstüne bir de güzeller imkansız gibi bir şey bunların bu memlekette var olduğunu bilmek bile güzel.
Bir yanardağının kafasından çıkan ateş neyse amlarındaki ateş o dur , bir sıcak kahvenin dilde bıraktığı yanıcı his neyse amlarındaki his o dur , bir adana sıcağı nasıl insanı yakıyorsa amlarındaki ateş de onları yakar , namus deyince kaçarlar sex deyince açığız , hammedeleri sextir , islam karşıtı piercing mavi pembe kırmızı saç kesinlikle olmalı , altlarında sikindirik haşofmanlar siktir boktan tipleri ile videolarda sexi savunurlar , tamamen hayatları sex olup , sex le yatıp sexle kalkıp tekrar sexle yatarlar , hayatı tek kelime ile açıklayın deseniz sex derler , namus şeref onur gurur edep ahlak özellikleri yoktur , otobana çıktıgınızda kolayca bulabilirsiniz , iyi günler.