bugün

saçını beline kadar uzatan erkektir. erkekliğin saçta başta olmadığını bilir. zevk meselesidir. kimseyi ilgilendirmez beğenen verir beğenmeyen vermez. ayrıca söz konusu cinsiyetse arkadan neye benzediği önemli değildir önemli olan icraattir.
zevk meselesidir.erkek adam kısa saclı olur,küpe takmaz,köseli ayakkabı giyer,her daim gömleğinin ilk iki düğmesini mutlak surette acar,acmazsa adamlığından süphe edilir...tarzında bazı erkeklerimizin kafalarında olusan erkek tanımına aykırıdır ayrıca.
yakışıyorsa, yüzü de hoşsa, azıcık da sarışınsa baldır, bal. öpüşürken yüzünüze düşen saçları öpülesi, yutulasıdır. bir de beli kadın gibi inceyse...neyse.
saç uzatmaya niyetlenip yıllarca uçları kırıldı diye, sıkıldım diye kuaförden çıkmayan kızlardan çok daha sabırlı, alkışlanası erkektir.
(bkz: he ya nasıl uzatıyorsunuz bu kadar)
(bkz: ikikayisibimuz)
(bkz: çekici erkek)
arkasina kalabaligi almamasi gereken erketir. ne olur, ne olmaz.
(bkz: zeki enes akkan)
eğer saçları yağlı yağlı birbirine girmişse,* evlat olsa sevilmeyecek erkektir.
madem uzatıyosun popona kadar bari bakımını yap.
ağır bir karizma söz konusudur bir de pardüsesi varsa ve metalci tarz takılıyorsa yeme de yanında yat . had bang olayında konserde nirvana ya çıkışında da yardımcı olur. kızlar çok nazar değdiriyor yahu çok kaliteli saçım vardı 2 defa belime kadar uzattım döküldü birşeyler oldu sonracıma şu an omuzlarda işte idare ediyoruz. *
(bkz: rapun) * *
asil bir görüntüsü olur, şarapçı bile olsa çekicidir.
"saçı uzun aklı kısa" sözünü önemsemeyen tiptir.
askere gidecekse böyle bir hareket yapmaması gerekenerkektir. zira askerde o saçları kes dedikleri zaman insan kıyamaz asker kaçağı olur avare avare gezersin ondan sonra.
erkektir.
çok çekici erkektir hem de.
erkegin saçı uzun olmaz diye bir şey yoktur, hatta aksine upuzun olsundur.
yenir. yenilir.
(bkz: at hırsızı)
olmasın mümkünse.
(bkz: herman li)
toplumsal baskıyı pek iplemeyen erkektir.
saçı beline kadar uzun olan erkektir. sananedir.
kısa saçlı halini çirkin bulan erkektir .

halbuki 10 metrede uzatsada yüz değişmez kısmet de değişmez .
metalci hatunlar tarafınca fazlasıyla beğenilen, metalci erkekler tarafınca da kıskanılan erkektir. bir süre sonra sıkıntı vermeye başlar.kestirmek istersin, kıyamazsın. kestirmek istersin, cesaret edemezsin. böyle sürüp gider.
erkeksi yüz hatlarına sahipse iyidir, değilse sakal bıraksın amağn.
entellektüeldir. mümkünse kıraathaneye, kahveye girmemesi rica olunur. yoksa çok büyük tepkiyle karşılaşabilir.
canım sözlüğümün biricik yazarlarının bir kısmının kafa yapısını gözler önüne seren erkektir. erkek dediğin saçını kazıtmalı beyler. hiç oluyor mu öyle uzun saç.

not: başlığı açan yazarcağızın uzun saçlı bir erkekten yediği bir darbe yoksa ben de bir şey bilmiyorum arkadaş.

(bkz: saç uzunluğu erkeklik ilişkisi)