bugün

toplayın.
ağda yaptırın ve saç ekimi için para biriktirmeye şimdiden başlayın.
Bepanten, bemiks, evin üçlüsünü badem yağıyla karıştırıp saç diplerinize sürün. Akşam yatmadan mesela. Güzelce de satın sarmayalım sabaha kadar dursun. 15 günde 1. 2 kez yaptıktan sonra bile ufak ufak saçları görmeye başlıyorsunuz. Tabi herkeste aynı olur mu bilmem. Kötü yanı terledikçe vitamin hapı gibi kokmak maalesef. Pahalı da değil üstelik bu ampuller. Bence deneyin bi.
gidin bir köşe de utanın. saç dökülmesi nedir ahaha.
ilkonce kan degerlerinize baktirin. Birde vucudunuzda hangi vitamin eksikligi var ogrenin. Kisacasi doktora gidin.
Lavanta cayı kuru kısmende olsa faydası var.Bırde hafta bır sacı kılle yıkamanızı tavsıye edıyorum bıraz sacları matlastırıyor ama bırısınden bırını tercıh edeceksınız secım sızın.
Öncelikle bioxcin, minoxil vs. Hiçbirine güvenmeyin. Hiç bi yarari yok. Yapacağınız şey çok basit badem yağı ve zeytin yağını karıştırıp kafanıza sürüp masaj yaparak yedirin yarım saat bekletin. Sonra yıkanın.

ikinci formül için de ibrahim Saraçoğlu nun lavanta kürüne bakınız.
Çözümü yok, onunla yaşamaya alışmak gerekicektir bu durumda. Alışın ve fazla takmayın.
Doktora sorun. Kimsenin dediğine aldanmayın. Herkes ayrı bir şey söylüyor. Ha bakım konusunda bilgim var, fakat dökülme çok çetrefilli konu.
Şampuanınızın içine doğum kontrol hapını ezerek karıştırın. içerdiği hormonlar saçı besliyormuş. Biz öyle duyduk.
Adam gibi bi tavsiye verenin cidden tavsiyesi alinir. Cok mağdurum vallahi. Lan 30a kadar idare etsin yeter.
Arkasından bakmayın. Daha fazla dökülüyor.
üzülmeyin beyler.

bir gün hiç olmayacak. o günden iyidir bu günler.
bioxin deniyorum ama fayda etmiyor sözlük kral gibi çam yağına geçiş yapıcam. var mı daha önce deneyen mesaj kutumu yeşillendirebilirsiniz.
vurdurun gitsin.

yok lan sıfıra vurdurun, yanlış anlamayın.
her gece sperm örneklerinizden bir kısmını kafanıza sürün. 3 haftaya kadar her yerinizden kıl fışkıracak.
Baktiniz olucak gibi degil, vurdurun gitsin sifira.
saçın kel olması günümüzde ciddi bir sorundur. şimdi size sadece 4 ay kullanarak orman gibi saçlara kavuşmanın formülünü söyleyeceğim. Denenmiş, onaylanmıştır.

Malzemeler:
Doğum kontrol hapı
Şampuan

Şimdi, 4-5 adet doğum kontrol hapını kırıp şampuanınızın içine atın ve iyice karıştırın. Kafanızı eğip bu karışımla yıkayın ve vücudunuza değmeyecek şekilde durulayın. (Vücudunuza değmesi sonucu değdiği yerde de kıllanma olur.) 4 ay sonunda bana binbir dua edeceğinizden şüphem yok.

Bol saçlı günler.
(bkz: saçım kel oldu)
kertenkele sidiğini sürün kesin geçer.
(bkz: kelliğe kesin çözüm)
saç ektirin.
kelliğin iyi yanlarına odaklanın.
gelişen teknolojiyle çük kılları saçlara monte edilebilecekmiş. içiniz rahat olsun.
Saçınızın kel ( ! ) olması önemli değildir, önemli olan kelliktir. takmayın kafanıza yada peruk alıp takın kafanıza. bilemedim şimdi.*