bugün

bana çok yakıştı lan bu. isteyene resim atıyorum ehehe.

tanım : korkulmaması gereken şey.
bana çok yakışandır.
çok üşüyorum o ayrı.
Kemoterapi akan Kanser hastalarının mecburen yapmak zorunda olduğu eylem.
eğer kafanın arkası ütü basilmis gb düz ise üstelik genel itibarı ile kafa yüzeyi ayın yüzeyi gb girintili çıkıntılı ise yapılmaması gereken eylemdir.
geçen sene yıllık iznimde kendi, kendime yaptığım eylem. o kadar rahat ki bir anda tüm yükünüz hafiflemiş oluyor hele birde banyoda şampuan sürerseniz kafanıza köpürtmek için işte o an kahkahalara boğulabilirsiniz çünkü köpürmüyor * el hasıl iyidir hoştur, rahattır, saçların daha sıkı çıkmasını belki sağlayabilir.
Yazların vazgeçilmezidir terletmez, yıkamada pratik.
kızların rihannaya benzemek uğruna yaptığı ama kazıttıktan sonra pişman olup diğer tarafta kalan saçları da kazıtılan tarafı kapatması için getirdiği bir durumdur. erkekler için rahatlıktır.
Çok mutsuzken kıvırcık belime kadar olan saçlarıma bakıp şu ara herhangi bir kuaföre girip yaptırabileceğim deli şey.
Olur olur bazen böyle şeyler olur.
Ha ek olarak belirtiyim kapısına da bırakırım saçlarımı kestirip.
Al lan al diye!anlamaz o ayrı.
isyan anlamınada gelmektedir. Aslında hep yapmak isteğim birşey ama birtürlü cesaret edemedim. Yakın zamanda yapacağım inşallah.
Önümüzdeki 2.cumadan sonra yapmayı düsündügüm eylem kötü olursada 3 haftalık sömestrda uzadıgı kadarı okula dönmeme yeter sanırım.

Edit:yaptım oldumu olmadı kafamın topografisi güzel değilse demekki
ilk günlerde dışarı çıktığınızda gıdıklanma hissi verip huylandıran, bu nedenle kapüşonla gezilmesi muhtemel olan saç kesim türü. Kepçe kulaklılara tavsiye edilmez.
kadınsanız çok yakışır.

erkekseniz mala döndürür.
evvet..
bugün itibariyle sezonu açıyorum gençler..
memetali abinin yanına gidip
-abi n'aber yeaa?!
demeye bakıyor herşey..
evet bugün king ragnar oluyorum allahımın izniyle..
ne zamandır da güneş çarpmamıştı zaten..
Bazi erkeklere cok yakistirdigim durum. Herkese degil ama yapmayin yani.
tamamını kazıtmak tamam da yarısını kazitanlari begenmiyorim. zevk meselesi.
güzel de geri uzayana kadar ne çektim be sözlük.
şehrin en havalı kuaföründe kazıttım yıllarca. şimdi altı aydır uzatıyorum.
her fön çektirdiğimde hatalı kesim sanıyorlar 'abla kendisi mi kesti saçını elemanı mı' diye sordu birisi.
sana bunu yaşatmaya hakkım yok canım kuaförüm. özür dilerim.
Şu ara aklıma esen.
bir kere yaptığım ve ciddi manada pişmanlığa sebep olan şey. haftalar boyunca aynaya bakıp "kafamı sikeyim" dedim.
cony sins olma yolunda büyük bir adım atmaktır .
Geçen yaz yaptıgım eylem. Gayet normal gelebilir ama kadın olunca baya anormal durum. Neyse kel kel dolandım ve zar zorbu kadar uzadı saçım. 6cm.
1 saat önce berbere gidip saçları usturayla kazıttırdım. memnun muyum? evet.
Rahatlık verir. Eğer uzun bir saç modelinden bu şekle geçiş yapıyorsanız, uzun bir süre boyunca aynada kendinize alışmakta güçlük çekebilir, rüzgarı her an kafa derinizde hissedebilirsiniz.
Bundan daha güzel olan bir şey varsa o da saçları kazımaktır.

Kendiniz kazıyın. Çok keyifli.
Hayatımın çeşitli dönemlerinde yaptığım. Fakat en zevkli olanı hangisiydi biliyor musunuz? Bir banyo tıraş bıçağı ile kendi kafamı kazımak *
Calismama gerek kalmayacak param olursa yapacağım şey.
güncel Önemli Başlıklar