bugün

Sizce bir nefsi saç mi uyandirir yoksa dudaklar ve gozler mi.
(bkz: dudakların nefsimi uyandırıyor)
Kişiliktir. Azgın olduğunu belli eden kişi tahrik eder ister istemez. Öbür türlüsü erkeğin sapıklığıdır.
saç tahrik eder, göz aşık eder bence.
Göt kazanır.
Benim düşüncem değil, kendileri kazandırtıyor.
saç araçtır, göz amaçtır.
dudak ve gözler daha çok nefsi uyandırabilir mavi gözlü olduğumdan mavi göz sevmiyorum karşımdakinde ama bi kara gözlü hatuna hayır diyemem mesela değişir tipden tipe de.
Gözler yalan söylerse sözlerin bir önemi yok bilirim. Saç ise hikaye.
erkekten erkeğe değişir, kimi tırnaklara, kimi yanaklara, kimi göze, kimi burna, kimi ayağa ehemmiyet verir.

bu yüzden bu meseleler oldukça bağıldır, genellemeye çalışmanın bir manası yoktur.

saygılarımla.
şüphesiz ki biz tahrik olsunlar diye dişleri yarattık.

-çene 32
Saçın kapatilma mantigi nedir o zaman en dogrusu yuzunede pece takmak sacini kapatip dudagina parlatici gozune kalem cektikten sonra mantigi nedir yani.
(bkz: ilik)
gözdür. göz hem aşık eder, hem tahrik eder. kadının en önemli organıdır.
ağız ve diş.
ikisi de tahrik edici değildir. popo tahrik edicidir.
mesele zihniyet meselesi. kimi saca bakar agzinin suyu akar kimi bikinili kıza dönüp goz ucuyla bile bakmaz.
Damacana ve ayakkabıya hallenen bir milletin ferdi için pek de fark etmeyen kıyastır.
kesilmiş bir tırnak da iş görür bu kafa için.
Sactan tahrik olan sapik got kilindanda tahrik oluyordur amk.
Göt.
'why not both?' şeklinde cevap verilesi soru.
kesinlikle kesinlikle ve kesinlikle saçtır. saçlar tahrik etme değil de güzellik anlamında çok önemli. bazen bir kızla sırf saçlarının güzelliğinden dolayı sevgili olasım geliyor. net birşey yok, kıvırcık sevmeyen ben bakarsın kıvırcık bi saç da beğenirim. bunun gibi yani, saçın göreceli güzelliği çok önemli.
seksi dudaklar gözler giydiği elbiseler ve çoraplardır.