bugün

mateja kezman'a ''ırkçı'' diye yüklenen galatasaray taraftarlarına kapak olan eylemdir.
Rıza efendi iki ekmek bir süt diyen bir kitlenin yorum yapmaması gereken durumdur.Duyarlı galatasaray taraftarının rahatsız olacağı ve tepkisini koyacağı durumdur.
kitleye uymak adına yapılmıs bir eylemdir. Fazla abartilmamasi gerekir. Kezmanin hadisesi ise tamemen irkci bir tavirdir cunku bunu gazetecilerin onunde show amacli yapmistir. Kiyaslanmamalidir.
kezman ın yaptığından farkı olmayan bir eylemdir. üzerimizdeki formaları çıkarıp öyle düşünmemiz gereken hadisedir. ayrıca gaza gelse bile bu bir bahane değildir, belki aynı maçta o da gol atsa o da aynı işareti yapacaktı. ülkemde ki herhangi bir takımda kardeşlerimi katletmiş bir milletten bir partizanın bulunmasına dayanamıyorum
(#602069)

(#602086)
(bkz: hadi bi de şimdi konuş bakalım galatasaraylı)
efendim sasa ilicin hiçbir suçu yoktur yanındaki çocuklar onu kandırmıştır hatta bu adam o kadar eziktir ki o hareketi yapmazsa abileri onu dövecektir ondan dolayı korkmuş ve o malum hareketi yapmıştır.zaten fotoğrafta da hareketi istemeyerek yaptığı görülmektedir.
(bkz: ya ben lan neyse bisey demiyorum)
(bkz: mangalda kül bırakmamak)