bugün

sarışınlardan hoşlanmayan kişidir;

hemen yadırganmamalıdır, sebepleri olabilir. bu sebep de çok rağbet gören bir şeyden soğuma olabilir.popüler şeyden uzak durmak olabilir.
esmer sevebilir.
düşündümde hiç sarışın sevgilim olmadı, ilginç.
bu erkeklere etkili bkz verilerek dikkatleri çekilebilir.

(bkz: 1 85 boyunda sarışın mavi gözlü sevgili)
sarışın sevmeyen erkek de kadın da olamaz. imkansız. * ama bu durumda türkiyeli erkek ve kadınların işi zorlaşıyor. *
sarışın erkektir.
aptallarla işi olmayan erkektir.
Çiğ görünümlü kadın sevmeyen erkektir. Tüm sarışınlar atlamasın şimdi ama Sarışın olup bunu şık bi şekilde taşıyan ucuzlaşmadan kendıne yakıstıran ço az kadın var zaten Türkiye'de. Erkeğin şarısınına hiç değinmiyorum uzak olsun.
şu yaşıma kadar olmadı bundan sonra da olmayacak. oldum olası sevmemişimdir. melez, kumral, esmer varken hele. özellikle ingiliz ve alman sarışınlarından hiç hazzetmem o kadar çiğ sarı olur mu bir insan yahu? vücudunun her hangi bir bölgesine kesik atsan kan yerine irin akacak gibi duruyorlar.

not: aha bu da etiyopyalı yarim: http://galeri.uludagsozlu...9F%C4%B1n-sevmeyen-erkek/
finlandiya lıdır.
bizden değildir. sarı candır, canandır. hele böyle mavi gözlü, uzun boylu, uzun bacaklıysa değmeyin o güzelliğe. oyh. neyse.
sarışınların sevmediği erkektir.
Acem kızı olacak esmer yeşil gözlü

(bkz: dadından yinmez)
garip bir durumdur. her erkeğin içinde sarışınlara bir ilgi mutlaka vardır.
öyle bir erkek yoktur. varsada kendine çeki düzen vermelidir.
sarışın sevmeyen erkek olurmu hiç.
ancak sarışınları itici bulan erkek olabilir.
denemiş fakat sarışın biriyle birlikte olamamış erkektir.
nadir bulunan cinsten,doğallıktan hoşlanan erkektir.
isveçlidir o isveçli.
''esmersen güzelsin'' felsefesini benimseyen erkek. esmer hemcinsse biraz problem çıkabilir tabi.
sarışının adı esmerin tadı sözünün anlamına haizdir.
sarışın erkektir.
(bkz: boys like blondes men like brunettes)
olmayan erkektir.
kendini gizleyen erkektir. en yakın kız arkadaşı sarışındır bunun. yanlış anlaşılma korkusundan ben sarışın sevmem diyordur çevresine .günübirlik ilişkilerinde sarışın tercih ediyordur genelde.
sarışın sevmemek temel sebeplerde anormaldir, ama sebebi vardır, gerçek sarışının am kılları da sarıdır ve hiç güzel durmadığını düşünen erkektir.