bugün

Sac dökmeyi önler falan derler. Asla denemedim denemem de.
Bazı insanlar için etkili olabilir. Sarımsak gerçekten saç büyümesine çok iyi geliyor. Kuzenimin çok nadir görülen bir hastalığı var, alopecia araeta adında. Bu hastaların Bedeni saç köklerine karşı bir defans oluşturuyor ve saçlarının bazı bölgelerde dökülmesine sebep oluyor. Özellikle stresli dönemlerinde dökülme oldukça artabiliyor. Mesela saçında bazı bölgelerde hiç saç yok, ya da kaşlarının yarısı olmayabiliyor zaman zaman. Sarımsak sürünce o kel bölgelere saçları geri geliyordu. Zamanla alıştı ve bir şey kullanmamaya başladı ama başlığı görünce onu hatırladım.
(bkz: zavoli)
riskli bir ticari girişimdir.
Saçları uzatıp gürleştirdiği söylenilen şampuan çeşidi.
Standart olarak kullandığınız sampuana 3 diş falan sarımsak koyup azıcık da zeytinyağı ekleyin en güzel onarıcı şampuan oluyor. Hele parfumluyse koku da yok. Hazır olarak sarımsaklı diye geçen şampuandan var elimde arkadaşıma vericem ama hiç icime sinmiyor. Şu yazdığım formülü yapsa mis ama kime diyoruz.

Saçlarım hem yıpranip hem aşırı dökülünce yaptım ve baya baya dökülme kırılmaları azalttı. üstelik seri seri de uzuyor. Kimyasaldan bin kat iyi.
bi boka yaramayan şampuan.

edit : ayrıca keller şunu kabul etse de rahatlasak artık ; hiçbir şampuan saç çıkarmaz abi.
Akla ilk önce kötü kokacağı fikri gelsede, koklandıktan sonra bunu deneyebilirim dedirten hatta doğru marka olursa ikinci kutusu alınabilecek şampuandır.
kullanıldıktan sonra insanlara yaklaşamamanıza sebep olan şampuandır.