bugün

başlık her şeyi apaçık şekilde ifade ediyor. türk solu bitmiştir. amaç chp'yi atomlarına ayırmaktır.
ülkede olup biten herşeyi fethulah gülen'e bağlama hastalığının tezahürü.
mantıklı bi düşünce. chpnin oylarını bölmek için yapılacak en doğru hareket çünkü. tek başına iktidar olamıyacana göre sarıgül. bölsün yeter.
baykal fethullah gülen projesidir önermesi daha mantıklı gibi gelmektedir. 42 yıldır iktidar olamayıp solun önünü tıkadığına göre!
2005 yılında yaptığı amerika seyahati ve bu seyahatin yapıldığı eyaletin ortaya çıkmasıyla açık edilen proje. erken davranıp birileri duyurmasaydı chp'ye başkana olacaktı bu lan mustafa.

şimdilerde de oyun bahçesi kurup oyun oynama amacında. cahil halkı kandırması kolay olacak gibi.
sarıgülün amerikada fetoştan icazet alması ile ayyuka çıkan gerçektir.
+agzımdan aldın ya le! helal....
başkan olsana başkan olsana sarıgül chp ye başkan olsana.
yanlış tespittir. çünkü sarıgül'ün yandaşlarını bizzat tanıyorum* ve tam anlamıyla fethullah gülen'e söven bir kişi kendisi.

edit: ha bu ülkede iktidar olmak ancak bu kişinin icazetiyle mümkünse ve sarıgül istemeyerek de olsa feto'ya yaranma çabasına girdiyse orasını bilemem.
(bkz: chp solu temsil eden tek partidir)
pirinç ayıklama ustası memlekete, ayıklatılacak yeni pirinç kokteylidir.
(bkz: fethullah gülen adına proje üretmek)
fetullah gülen'in projesi olduğunu düşünmüyorum. zira, fetullah gülen, mustafa sarıgül gibi bir adama parti kuracak kadar salak olmamalı. ancak mustafa sarıgül'ün projeyle ortaya çıktığını düşünen kesim arasında yer alıyorum. he, zaten feto'nun kendisi ayrı bir proje. *
19 ocak'taki köşe yazasında can ataklı, kendisine gelen soruları sarıgül'e yöneltmiştir. bunlardan en can alıcı olanı ise "5- Sarıgül neden “Bana Gülen hakkında kötü bir şey söyletemezsiniz” demek ihtiyacını hissetmiştir?" sorusudur. her gün sarıgül'den gelen cevapları yayınlamaktadır. merakla bekliyoruz.
http://haber.gazetevatan....;Categoryid=4&wid=142
(bkz: başına taş düşse gülen den sanan insan)
sarıgül'ün gülen cemaatiyle ilişkisi bilindiğine göre gerçeği yansıtan bir durumdur.
fetodan olma çocukların nasıl savunduğuna baktığımızda daha da iyi anlaşılan olay.
yavrucum biz boşuna demedik feto iyi organize olur diye.

kardeşlik güdüldüğüne göre zamanında yapılan orgyler** iyi mahsul vermiş.15 -16 senede sözlükleri basar olmuşlar. biz o zamanlar bunlardan bir halt olmaz diyorduk. gizliden gizliye ne organizasyon yapmış adamlar yahu!
tv'de veya gazetede henüz görmediğim, sözlüğümüzün siyaset üstatları ve araştırmacı-karıştırmacı gazeteci+sözlükçü yazarları tarafından gün yüzüne çıkarıldığını düşündüğüm bunu düşünürken aynı zamanda 'kim yönetiyor bu ülkeyi?' diye düşündüren konu. sütün üstündeki kaymak sütten olduğuna göre bizi yönetenlerde bizdendir, seçilmiştir, meclistedir. partileri yönetenlerde parti yönetim kurullarındadır. türk solunu bir emekli imam mı yönetiyor şimdi?

(bkz: baba bu ne)
(bkz: herşeyin feto projesi olması)