bugün

-sorun olduğu için peş peşe iki edit ile anlattığım mevzudur.-

Dün gece arkadaşımın bana yaptığıdır. Böyle böyle dili gelişir diye bir ümide sürükler.

Bahsi geçen er kişinin Uzun süre önce belli ettiği bir hoşlantısı vardı. Ancak dün gece "did you sleep?" Mesajıyla çatpat ingilizcesiyle belli etmeye başladığı bu serüven "I wanted too talk because i am drunk"la devam etti. Ben bekliyorum gelecek bir bomba ama hayırlısı bakalım diye. Bir baktım art arda titriyor telefon:

I was happy when drunken hours
Dont think anything
Just happiness and love
I want to be happy
But i am not happy

Heeeğh kıvamı tutturmuş ama üzülüyorum da. Bu çocuk ayıkken her şeyi kafalayan ve genellikle umursamayan biri. Öyle kafasına göre yazar, bir gider bir gelir. Hadi bakalım devamı nasıl olacak konuşsun da rahatlasın dedim. +++
+++
"I want hug to my love for a long life. But i havent a love story now and my arms hanging down" Hengin daouvn falan döktürmekle beraber ilk cümle hala muamma bende ama Hala izlemedeyim bir şey yazsam Kaçacak keyfi. Sonra çat diye "You are not beautiful bur you are pretty and you are smart" mesajı geldi. Gülsem mi içerlesem mi bilemedim. (Bu adam dönüp bir daha bakılan kadınlara bir daha bakmazmış. Ondanmış bu mesajı. Neyse devam.) sarhoş marhoş herhalde toparlamaya çalışmak istedi "And your lips are looking nice" eyvallah dedim içimden tek kaşım havada. Daha fazla sıvamadan bir şeyler yazayım yoksa yazana kadar durmayacak dedim ki hemen iki titreşim daha geldi:
"I dont now who am i in your life. I dont want to be your love in your life
I want to be your life."
Genel anlamda beginner, yer yer de lower intermadiate seviyesindeki konuşmasını "kadın yok ağlamak yok" (bkz: no woman no cry) arabesklik kıvamına getirerek baktı mevzu boka sarıyor toparlayamayacak, "anyway" dedi şanıyla kendi kapattı konuyu. Baktım ki eniveyle kapattı ben de hiç bir şeyler yazmaya ilişmedim. Sabahleyin mesaj atmış, birtakım randomlar kikiri kukirular falan. Ardından Demiş "iyi ama neden ingilizce vizyonuma bak hala mı etkilenmedin?" Ben de dedim "easy, tiger. Anyway. Günaydın."

Edit: arkadaşımın gerçekleştirdiği bu anım üzerinden nasıl bir elitlik kasabilirim aklım almadı bir anlatın hele.

Edit2: her başlık çok mantıklı, hepsini sorguladınız ve sıra benim yaşadığım ve birçok kişinin yaşaması muhtemel durumu paylaşmaya gelince hedeliğiniz tuttu. Bu da güzel hödö.
are you cola? gibi konuşmaların geçeceği konuşmadır.
elit yürüme şekli bak sarhoşum evet ama varoş sarhoşluğu değil kitabımı okurken viskiyi fazla kaçırmışım yabancı dillere de hakimim demek.
(bkz: are you cola diye mesaj atan sözlük yazarı)

Bu yazar arkadaşın yaptığıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar