bugün

sinir bozucu bir eski sevgili modelidir. tamam her içtiğinde telefona sarılması da ağlıklı olmayabilir ancak ölesiye içtiğini bildiğiniz bir akşamda aramayarak sinir bozabilen eski sevgilidir bu. ha, ayrıldıktan sonra yine de aramasını beklemenin travmatikliği ise ayrı bir konudur.
muhtemelen daha çok sevdiği bir eski sevgilisini arıyordur.
tam anlamıyla bir eski sevgilidir.
(bkz: arkadaşım geçmiş olsun unutmuş)
unutmuştur, unutmuş. ya da iradesi demirdendir aşamaz bilimum alkol.
o kadar sarhoştur ki, yanlışlıkla tüm rehberi aramıştır sizi arayacağı yere.
muhtemelen sevişiyordur.

ne yani, içince illa eskiler mi aranır? yenilerle takılmak varken.

yenilere açık olun, eskilerden hayır gelmez.

hadi bol yiyişler.
unutmuş olma ihtimali yüksektir. ama sarhoş olunca hatırlıyo fakat kendisini tutup aramıyosa işte o zaman helal olsundur çünkü hem unutmamıştır hem de çok gururludur.
en kuvvetli ihtimal, telefonunuzu kaybetmiş olmasıdır. sarhoş olup aramayan eski sevgili, eski sevgili olmaya layık değildir!
(bkz: he s just not that into you)
bilinçli içicidir. telefonu ve arabasının anahtarını evde bırakmıştır. alkollü iken en tehlikeli metaryeller bunlardır.
(bkz: aa bu benim lan)
o zaman sarhoş olunca aranan sevgilidir.
(bkz: bir tarafın daha çok sevmesi)
size sıra gelmeden sızmıştır.
artık o benim dediğim adamdır.
muhtemelen yenisini bulmuştur ve sarhoşken onunla konuşmaktadır. kim bilir belkide ikisi de sarhoş bir şekilde sarmaş dolaş... neyse burada keselim zira acı verebilir.
her sarhoş olduğunda arayan eski/halihazırda var olan sevgiliye her mevsim tercih edeceğim sevgilidir.
iyi bir sarhoş olup şirinleri görmüş ve sizi ya da başkalarını aramamış sevgilidir.
yenisini bulmuş eski sevgilidir.
barda bir ki düsürmüstür. seni de aramaya ihtiyaci yoktur.
efendi adam yada hatun kişidir. içkiye sığınıp bu tür şeyler yaparak kendini bitirmenin alemi yoktur. ayrıca karşındaki insanın da bir özel hayatı var lan
mesaj atar.
dün yine bekledim tık yok, ne arayan var ne de soran.
Aramaz o aramaz. Kesin bir piclik pesidedir.
ayıkken de aramaz.
ayıkken araması tercih edilecek olandır.

aramasını beklemeyip aranmalıdır da hem.