bugün

Her türlü hakarete maruz kalırsın, dayak bile yersin.
Yolda düzgün yürüyemezsin bile. Olur olmaz yere kusarsın, pis pis kokarsın, etrafa küfredersin, karını döver, çocuklarını öldürürsün.
Çünkü sen, pis bir sarhoşsun.

Sarhoş olmak gerçekten "onursuzluktur".
Sarhoşluğunu dışarı abes bir şekilde yansıtan onursuzdur. Aksi taktirde sarhoş olmakta bir yanlış görmüyorum.
Evet şuan sarhoşum.
Sarhoş birisinin o an ne kadar çekilmez, iğrenç ve leş olduğunu sadece sarhoş olmayanlar görebilir.

not:çoğunuzdan fazla kez sarhoş olmuş ama içki içmekten tamamen vazgeçmiş birisi.

Dipnot:tabi ki onursuzluk değildir.
Haydi alkolik kardeşler kurtulun bu beladan. içki ve sigaradan.

Daha güçlü bir türkiye için.

Başkomutanımız, recep tayyip erdoğan'ın tavsiyesidir aynı zamanda.
Bünye meselesidir abartmayın.
Yaklaşık 17 yıl sarhoş dolandım. Onursuzluk değil de gereksiz bir aktivite hem cebe hem bünyeye.
--spoiler--
Ama kafamız nası güzel.
--spoiler--
içki içip sarhoş olacağına sigara* iç hoş ol (bkz: lol)
aşksız erkek yaşayabilir ama onursuz erkek yaşayamaz.
dost meclisinde sarhoş olmanın onursuz bir yanı yoktur.
Saehoş olmak değil. Götünle içip bünyenin haddini bilmemek mallıktır. Ben de içerim ama sarhoş asla olmam hatta asla kusmam. Hafif baş dönmesi gelmeye başladığı anda içmeyi bırakırım. Etrafımdakiler sarhoş olup saçmalamaya başlarken ben daha aklı başında cümlelelre devam ederim.
Onursuzluk değildir ama zaman zaman rezilliğe sebep olduğu doğrudur. Mesela Kıbrıs sehitleri ndesinizdir, kordona doğru kahve isteyen var mı diye bağırarak gidersiniz.
gel ben sana bir rakı sofrasi kurayım.Hayatında muhabbet görmemişsin.Varsa yoksa alkol ocmok tom kotolokloron onosodor.