bugün

yaklaşık 15 tl lik fiyatıyla cep yakan (kakaolu fındık ezmesi daha ucuz, ben diğerinden bahsediyorum) fakat muhteşem bir lezzeti olan yiyecek.
fiskobirlik fındık ezmesinin içinde %70 oranında fındık varken fiyatı yaklaşık 5 lira olmasına ramen, bunun içinde yanılmıyorsam %45 olanında fındık olması ve 3 katı fiyat nasıl oluyor anlayabilmiş değilim henüz. o da ayrı bir olay.
tadının çok sevilmesine rağmen almak için para yetmediğinden edinilemeyen sarelle ürünü.
ilk defa dün tanıştığım mükemmel ötesi lezzete sahip yiyecek.. kaşık kaşık gidiyor vallaha.

11 tl. fiyata satılması kendisini almama sebep olan etkenlerden birisidir tabiki.. yani benim aldığım herde 11 tl. idi.
şimdi gece gündüz yiyorum kendisini. bir enerji patlaması yaşamam söz konusu yani. amman diyim bana denk gelmeyin.*
sürülüp yalandığı yere tat verendir.....
pahalı oluşundan mütevellit alamadığım üründür. neden bu kadar pahalı anlamış değilim...
34tlye satılan bi de üstüne her markette bulunamayan orgazmik ürün.Çikolata,ezme türleri vs arasında yediğim en lezzetli şey,özellikle de ekmeğe sürüp yiyince,gel de kilo alma.