bugün

görevine son verilmiş olan fenerbahçe resmi anonsçusu. suskun febe taraftarlarını gaza getirmek amacıyla böyle bir iş yapmış olduğu iddia edilmektedir.
http://i42.tinypic.com/qx106q.jpg

selçuk şahin'dir.
anası guiza ve volkandan sonra türkiyenin en çok anılan insanı olmuştur bu gece.
zamanlamasına gurban olduğum anonsçudur kendisi. mazinde bir tarih olarak yatsın bu olay fenerbahçe. *
aziz yıldırım'ın bilgisi dışında yapılamayacak anonstur.. görüldüğü üzere aziz yıldırım maç bitmeden yukarıya çıkmış ve anons yapılmıştır. Eğer onun bilgisi dışında yapılsa onu öldürür çöpe atar bu kadarda büyük konuşuyorum. burda amaçlanan şampiyon olunmuş gibi gösterip futbolcuları sahadan kaçırmaktır. Yineliyorum o anons aziz yıldırım'ın bilgisi dışında ya-pı-la-maz.
şakalar, küfürler bir yana, bu gece kafasını yastığa koyduğunda "acaba bir cümlemle, bir sezonu bitirdim mi?" sorusunu kendine soracak insan... büyük ihtimalle işini kaybedecek. üzücü. ama oğlum mal mısın lan yapılır mı lan?
akıllının tekidir. çünkü bir deli taş attı kuyuya 55.000 bin akıllı çıkarmaya çalıştı. laf kulaktan kulağa dolaştı 15 saniye içinde anonsa kadar gitti olay.
bu ilk değildir. http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=3990944&op=2&o=global&view=global&subj=37161473389&id=535802901 eksile kardeşim tabi ya
(bkz: sampiyonluk gidince ne yapacağını şaşıran fenevli)

ama alışın bunlara ilk değil ki
öpüyorum seni , ellerinden öpüyorum, hatta her yerinden...

(bkz: ertem şener)
hiçbir halt yapamayan ibneleri, mutlu eden ibnedir.
(bkz: bursa maçını berabere zanneden fb tv spikeri)
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/304.jpg

anons yapan kişinin fotoğrafı.
hakikaten maldır, hem de insan oğlu maldır. *
lig tv de tekrar izledim o görüntüleri ve melih şendil de dedi bende karar getirdim, şöyle ki:

ilk olarak "bursa-beşiktaş maçı 2-2" diyen eleman ile, daha sonra "hayır yanlış oldu, şampiyon bursa, biz değiliz" falan diyen eleman aynı kişi değil. bunu ses tonundan anlayabildik melihle beraber. bi itnelik mi var bu işte, yada çoğu kişinin dediği de gibi çarşı grubuna ait bir kişi mi yaptı bunu veya çarşı grubuna ait bi kişi bilgiyi yanlış mı verdi, bunu zamanı gelince iyice anlayacağız. bir galataraylı olarak söylüyorum ki gerçekten çok kötü bir şey bu, o yapan elemanı fenerli arkadaşlar o an linç etmek istemiş olabilirlerdir, haklılar.
azda olsa fenerbahçe taraftarına şampiyonluk coşkusunu yaşatmış kişiliktir.başkan aziz yıldırımın verdiği sözü bir tek anonsu ile gerçekleştirmiş kişidir helal olsundur *
kimsenin günahını almayayım ama belkide maçın uzamamasına sebebiyet vermiş olan kişidir.

hakem maça 4 dakika verdi. maçı 93:53 gibi bitirdi. eğer hakem fenerbahçe taraftarının sahte gol sevincine şahit olmasaydı bu maç 94:30 gibide bitebilirdi. biliyorum çok ince düşünüyorum, kimsenin günahınıda almak istemiyorum fakat bizim ligimiz bu tür olayları çok yaşadı. ve hakemler tam süre dolmadan hiçbir zaman maç bitirmedi. özellikle büyüklerin maçını. 93:53'te bitmesi bile işkillendirdi. neyse, umarım yanılıyorumdur.
devlet bahçeli'nin arkadaşıdır . muhtemelen maç sonucunu bahçeliden öğrenmek istemiştir ;

+ abi maç kaç kaç
- ikiğ
+ nası yani abi beşiktaş gol atamadımı
- bir tane attı
+ tüüh be nası şampiyon olucaz biz
- ikiğnin yanında bir var sağda
+ evet abi
- çarp ikiyle ne yapar
+ 2 yapar abi
- o zaman 2-2 yapar fenerbahçeyi şampiyon yapar haydin sevinin .
allah belasını versin kişisidir. göt olmak tabirini yaşattılar güzelim taraftara.
milliyet com tr ye göre göz altına alınmıştır.
fenerbahçe taraftarının çoğuyla akraba çıkmış kişidir. artık bir kardeşimiz daha var!
trt'de alenen "yönetimin futbolcuları taraftardan korumak için görevlendirdiği" iddia edilen kişi. ilginç...
(bkz: allah ondan razı olsun) *
Tarihe geçmiş bir kişidir.50.000 kişiyi şampiyo diyerek kandıran ve dünyada şampiyon olmadan şampiyon gibi sevinen tek takımı ve taraftarı yaratan kişidir.
(bkz: en güzel duyguların insanı)
(bkz: esekten dusmus karpuza donmek)
fenerbahçeliler stadta sevinirken dönüp;

-şaka lan şaka eşşekler , şampiyonluk kim siz kim !

deseydi tadından yenmezdi.

canıyla öderdi ama olsun bizi güldürürdü işte.