bugün

Çocukken oyun sırasında kuru görünen çimento birikintisine doğru son süratle koşup dizlere kadar çimentoya batmak.
Genelde metrobüslerde olur;

- şöyle bi yer değiştirebilir miyiz?
+ tabii buyrun.

Adama yer verildiği sonradan dank eder kafaya..
Sevgiliyle yakın mesafeden konuşurken sümük baloncuğu oluşması.
(bkz: vine videoları)
Orotoryoya hazırlanırken arkadaşlarla şakalaşıyorduk sıra bana geldi hoca evet Ahmed oku dedi şiirini, birden Hüloooğğğğğğğ diye bağırdım bi kaç sınıf şok olmuş vaziyetle bana baktılar.
bi kere bankaya gidiyordum yürüyerek. arkamdan bi kadın "heyy yakışıklı" diye bağırdı. dönüp bakmıştım bana mı dedi diye.
Yolda biriyle arada en fazla otuz cm olacak kadar karşı karşıya gelmek. Siz sola çekilirsiniz o da aynı anda sola çekilir. Siz sağa çekilirsiniz o da aynısını yapar.
otobüsteki kızın bana el salladığını görüp ben de el salladım ama arkamdaki herife sallıyormuş.
(bkz: aman tanrım didim)
gözünde gözlük olmasına rağmen gözlük aramak.
çayı bardak yerine şekerlik kasesine boca etmek.
çalan telefonu açmadan alo deyip cevap beklemek.
Çalan telefonu açıp alo naber asuregibisurat nasılsın demek.
Birini dinliyor gibi yaparken onun bir soru yönelttiğini ve cevap beklediğini fark etmek.
herkesin yaşadığı durumlardan biri;
-fotoğraf çeken arkadaşın telefonu yanlışlıkla videoya ayarlaması ve karşısındakilerin poz vermesi.
buradaki salak çeken mi poz veren mi henüz karar veremedim ama sonradan o videoyu izlemesi eğlenceli oluyor.

bir de geçen gün müşterime kartvizitimi vereceğime yanlışlıkla kuaförümünkini vermişim. adam geri getirince farkettim daha kötüsü adam parıltılı bir kel. kafasındaki yansımamı görünce feci utandım.
el freni ni çekmeyi unutmak , arabadan tam inecekken araba hareket edecekken çekmek.
genelde mülakatta yapılan salaklıktır..
kırmızı ışıkta durduktan sonra spd pedalı unutup çaresizce yana devrilmek.

komiktir.
(bkz: diyanet işleri kapatılsın parası halka dağıtılsın)
Hoşlandığınız kişiyi görüp, yolunuzu değiştirmeniz, bir anda kendinizi alakasız bir dükkanda bulabilirsiniz.
olaylar silsilesi;
-ofiste çalışırken, bir işimi halletmek için cep telefonumdan ilgili numarayı çevirmek.
-el alışkanlığı farketmeden ofisin numarasını tuşlamak.
-yan masamda oturan arkadaşımın telefonu açması.
-alo demesi, o anda yankı yapan sesten bir gariplik olduğunu çakıp durumu anlamam ve telefonu adamın yüzüne kapatmam.
-arkadaşın alo alo demeye devam etmesi.
-benimse hiçbir şey olmamış gibi "yanlış aradı galiba" demem.
soğuk suyla çay demlemek.
askeri hastanede bayanlar tuvaletine girmek gerçi bu dakikalık bir olaydı ama astsubay hemşire ile karşılaşınca saniyeler içinde kaçmıştım.
marketten sigara alip o sirada market televizyonundaki habere bakarken
cebinden kagit para yerine sim puk kodu yazili kagidi uzatip beklemek
cidden 2 dk bekleyip ulan haber bitti elimden niye almadi parayi diye bir dondum hassiktir.
üf benim bir yerlere çıkmam gerek galiba. böyle bir patlama, bağırma çağırma an meselesi.
(bkz: cinnet or intihar is coming)
cinnet iyi olabilir, evet.
cinnet iyi olabilir.
iyi olabilir.
olabilir...
Zile bastıktan sonra "kim o?" diyen anneme "ben" demek yerine "burdayım" demek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar