bugün

samsung gibi kalitesiz ve boktan telefonlara dünyanın parasını bayılan zeka yoksunudur. galaxy s3 gibi bir tenekeye bile dünyanın parasını verme kapasiteleri vardır. bir de android işletim sistemi çok iyi yea derler ki koşarak uzaklaşınız hemen ortamdan. he canım android çok iyi samsung mobile da süper kaliteli. teknoloji cahilleri sizi. ehe.
samsung sahibi olmayan hele s3 sahibi hiç olmayan zavallıların saçmalığı.
evet samsung marka telefonlar kuru fasülye karşılığı alınır, bunu bilmeyen gerizekalıdır.
iphone gibi marka satan bir kuruluşun zeka yoksunun yandaşları tarafından açılmış olan başlık.
(bkz: alınıp satılamayan şeyler)
markalara para verenleri ''zeka sorunu'' ile itham etmek kadar yaratıcı değildir.
efendim her marka 'satılmaya' mahkumdur.
samsung sahibi yazarların tecavüzü ile sonuçlanması muhtemel olan iddiadır.
neye göre zeka yoksunu dendikleri anlaşılamamış insanlardır. lan samsung galaxy s3'ü beğenmiyorsan git samsung galaxy note 2 ya da başka bir model al. almıyorsan da "beğenmiyorum" de geç. kimse sana zorla samsung satmıyor ki.

kaldı ki samsung günümüzde dünyada en iyi telefonları üreten şirkettir. haaa, sen apple fanboy'san lafım yok. git galaxy s 3 kadar olamamış telefona 5 katı para ver.

(bkz: bir troll doğuyor)
apple sevici sıçmığıdır. baksın bakalım dönüp de g.tüne sayın sevici apple da onu sevmiş mi? ama sevmiş görünüyor çünkü çok güzel geçirmiş kazığını, giydiği pantolonun üzerinden bile görünüyor zavallının! (bkz: swh)
apple telefona yüklü miktarda, hatta samsung akıllı telefonlarının iki katı miktarında bir para ödeyen; çevresinden de "oha iphone'u var!" tepkilerini alan, tipik iphone fanlarının söylemidir. dünyanın büyük sayılabilecek bir kısmının elinde samsungun akıllı telefonları varken, bu başlığı açmak biraz garip geldi açıkçası. her neyse. bence samsung siker.
net zeka yoksunudur. sonra gelip iphone kullananlara laf eder bu zeka yoksunu. oysa bilmez 2000 tl verdiği iphone 5 sene rahat kullanılabilecekken 1500 tl verdiği samsung 1 sene sonunda elinde patlayacak. işte zeka olsa bilirlerdi bu basit hesabı.

işte asıl kazık budur sevgili plastik telefon sevicileri. ekonomiden zerre anlamayan mallar yorum yapmasın.
http://www.youtube.com/watch?v=O4T527dBZaA