bugün

iyidir, hoştur; fiyat performans açısından gayet idealdir yalnız feci dayanıksız bir (akıllı) telefonmuş orası ayrı. özellikle telefonu çevreleyen gri çerçeve çok çabuk çizilip çatlama yapıyor. aynı sıkıntıyı yaşayan çok kullanıcı vardır eminim.
bir samsung note 2 değildir.
Flash player sorunu olan telefon.
internet paketini kullanmayı bir kenara bırakıp semiren telefondur.
fiyatı bir türlü 750-800 tl aşağısına düşmeyen akıllı telefon.

(bkz: düşşede alsak anasını satim)
sevdiğim ve bana göre büyüklüğü ve fiyatı yeterli telefondur.
Rehbere girişi aşırı yavaş, yeni güncelleme de umarım daha da hızlanır.
replikası orjinali kadar iyi olan telefon.
dangalak telefondur gidin aynı paraya lg alın.
(bkz: tırt)
s3 miniye vereceginiz paraya iphone 4 alın.

iphone daha stabilize, iphone da 512 ram s3 mini de 1 gb ram var ama bu skzi yanıltmasın.
aynı oyun android de 3-4 kat daha fazla ram yer.
800 lira buna vereceğinize, 300 lira daha verin gidin galaxy s3 veya iphone 4 alın.
arkadaşın ablasında görmüştüm bu teli ki o dönem 900-1000 tl aralığında satılıyordu, bir kere kesinlikle o parayı haketmediği o zamandan belliydi ki fiyatı kısa sürede 700 tl leri gördü a101 679 tlye sattı, ki bu parayı da haketmediği aşikardır.
cok rahat 400 450 araliginda bulunabilir tabi garanti sizin icin onemli degilse. bu cihaza 700-800 veren varsa akil sagligindan suphe ederim.
Büyüğü varken uzak durulması gereken telefon.
almak için para biriktirdiğim telefon özelliklerine baktım fena durmuyor beyaz rengini begendim.
bir hafta önce aldığım telefon gayet güzel şı normal s3 ten donanım olarak daha zayıf olmasına rağmen kullanım sırasında hiç bi fark görülmüyor. tek kötü yanı şarjının az gidiyor olması. ayrıca bu telefon için sadece bir entry girilmesi de ayrıca ilginç.
general mobile discovery varken pek bi esamesi kalmayan telefon.
az önce yeni bir güncellemesinin geldiğini farkedip güncellemeyi kurduğum telefondur. an itibari ile güncellemenin ne işe yaradığı anlaşılamamıştır. eğer çakarsam olayı buraya yazarım.
gayet kullanışlı ve hesaplı telefon. iphone de yapıp bunda yapamadım hicbirsey yok. Sadece kamera iyi değil pek.
Bi kere mini. Fark var.
güzel telefondur. sim kart kesilmesine gerek yoktur. tek elle rahatça kullanılabilir.( erkek eli tabiki ).
Mesajlaşma bölümü anlamsızca kasan telefon.
Temiz...

uygulamalar temizlendi, virüs tarama yapıldı, gereksiz çerezler de temizlendi derdin ne mini?
S4 mini den bir farkı yoktur.
ekran kalitesi iğrenç olan telefon.

ince olması iyidir.