bugün

(bkz: nokia alan sadıktır)
samsung alan samsung almıştır apple alan apple almıştır. türk bilimadamları daha haklı bence. çok kasmaya gerek yok, tüm genellemeler yanlıştır.
her ikisi de teknolojinin esiri olmuştur.
htc yi de farketmeyen ahmaktir. tanim olarak.
her zaman heryerde en büyük apple, abi müthiş telefon dedirtten tiplerden.
samsung alan klassdir her insanin elinde tuttugu bir seyi satin almak istemez. hem ne o 1-4s kadar butun modeller neredeyse ayni. kizilay dagitmis gibi olmiyor apple duzelt kendini.
herkes kendi aldığını kullandığı için gereksiz karşılaştırmadır.
sadece telefon olarab baktığımız zaman doğrudur. Fakat oyun dışı işler için kullanılmak üzere bir bilgisayar rekabeti olsa apple alan hem zekidir hem zengin.
içerik bulunamadı.
yanlıştır. zeki olan android i alır. hem zengin hem zeki olan iphone alır.
blackberry alan hem zeki hem zengin hem karizmatik hemde 27 cm penislidir.
yanlış. zeki olan telefona para vermez. zengin olanın amına koyim.
her ikisini birden almak en mantıklısıdır bence. çünkü normal insanlar zeki ve zengin olmak ister. *
şimdi iphone sahibiyim ancak "zengin" de sayılmam kendi gelirimle yaşamaya çalışan bir elemançoyum. ancak telefonumu amerikadan aldığım için uygun olabilecek bir fiyata aldım. zeki olabilecek de yapıya sahibim ancak gidip de andorid bir telefon da almam. çünkü iphone bu piyasaya yön vermiş bir üründür, iphone olmasaydı halen daha panasonic ve nokia bilmemkaç bilmemne kullanıyor olacaktık, teknoloji geliştirmek yerine kıçına fener takıp, bir de kızılötesi ekleyen sürekli "model" çıkaran bir firmadan alcaktık telefonu, ancak iphone bu piyasayı bu yöne çekmeyi başardı. pda da kullandım o zamanlarda çok iyi olmasına rağmen tatmin edici değildi.

aldığınız samsung telefonun hiçbir zaman ekranı iphone kadar hassas olamaz, çünkü bunun patenti apple şirketine aittir. yani işin açıkcası bu işin babası bu adamlardır. ayrıca samsung aldığınızda android yazılımına para vermeden sahip olursunuz ancak 1900 lira ödersiniz yine madem özgür yazılım neden bu telefon bu kadar pahalı? ancak performans bakımından çok hızlı ve stabil ios'u iphone alırken satın almış oluyorsunuz ve aynı paraya. karşılaştırmaları google amcaya android vs. ios yazarak da görebilirsiniz.

şimdi sadece telefondan da bahsedilmemiş apple ve samsung firmaları olarak ele alırsak bir samsungun ürettiği bilgisayara bakın bir de apple'ın ürettiği bilgisayarlara bakın, bu alanda da macbook air piyasaya ultra book vb bilgisayarların üretilmelerine öncü olmuş üründür. şimdi apple'ın retina display özelliği de bilgisayarlara girmeye başladı.

şimdi televizyon üretmektedir samsung çok da başarılı modelleri vardır ancak apple yeni ipad ürünüyle ne yapmıştır 1080p HD görüntü kalitesini, 2048x1536 gibi bir çözünürlüğe 9.7 inçlik tablet bilgisayara sığdırmıştır ki yakında bu da televizyon piyasasına öncülük edecek teknolojidir.

tablet demişken ipad ve galaxy karşılaştırmasına girmiyorum bile galaxy kullanıp işkence çekenler bilirler sanırım, zaten ipad in de tablet piyasayına öncülük ettiğini söylemeye de gerek yok zaten. şunu da belirtmekte fayda var bu ürünlerden çoğu daha önce fujitsu, hp vb. firmalar tarafından da kullanılmak istenmiş, ürünler üretilmiş ancak başarılı olmamışlardır. burada hepsini de apple icat etti gibi bir durum da söz konusu değildir. şuna benziyor bazı firmalar içten yanmalı motor teknolojisini kullanarak 350 km yaptırıyor bazıları da 180'i anca görüyor gibi.

şimdi herhangi birine bakarsanız aynı parada samsungun ürünlerine bakın o fiyatta bir de apple ın ürünlerine bakın zenginlikle tercihin veya zekanın alakasız olduğunu görebilirsiniz.

edit: imla
sony ericsson alan ise ölen binin mezarında bekleyen köpektir.
(bkz: insanın kendini zeki veya zengin görmesi)
apple var fakirim yanlış tespit.
bunun aslı şöyledir "parası olan volkswagen, aklı olan skoda alır".
bunun aslı şöyledir "zamanı olan ekşide, aklı olmayan uludagda yazar".
kesinlikte katıldığım önermedir.