bugün

sakaryada toplanan 150-200 kişilik grubun "eyleme katilmayan vatan hainidir vatanını satanin teröristten farkı yoktur" demesi üzerine 45 50 yaşlarında ki amca lan şerefsiz sen babanın t.assaklarinda yokken ben şırnakta çatısıyodum sen mi kurtarıcan vatani yavsak diye bağırması üzerine ortada eylemci falan kalmamıştır. bidaha da toplanmazlar heralde.
ben kurtaracam moruk diye cevap verilmesi gerekir. biri elinde silah tutmuş vatan nöbeti tutuyor eyvallah ama, diğeri de tepki gösteriyor ne var bunda.
çatışmışsında bir halta yaramamış denilerek geçiştirildikten sonra, senin beceremediğini yapmaya çalıştığımız için bizden nefret etmen normal, aşağılık kompleksi böyle bir şey denilerek olay bağlanmalıdır. adam muhtemelen ne diyon lan sen diye üzerinize gelmeye çalışacaktır. işte o vakit tutmasınlar küçük enişteyi görelim şırnaktaki çatışmalardan arda kalanları...
amca çatışmış ama boşa çatışmış... bir anlamda vatanın satılmasına engell olamamış.
yani ayar olmamış pek.
araştırılsa amcanın aslında antalya da gazino da ahçı yardımcılığı filan ortaya çıkmazsa terbiyesizim.