bugün

Mallar işte... sokarlar bu yazdıklarını bunlara.

bu arada her ske -toplumsal olaylar dahil- hoff, pofff diye başlık açan eşcinselden bozma gelip ciddi başlık açınca insan bir garipsiyor önce.
(bkz: ölümle şaka olmaması)
Şimdi anladınız mı sosyal medyaya neden kısıtlama gelmesi gerektiğini?
fikir özgürlüğü ben herhangi bir hakaret göremiyorum. Ateş düştüğü yeri yakar arkadaşlar hiçbir yaptırım da gerektirmiyor yazıları. boş.
asıl suçluyu kamufle etmeye çalışan gerçek trollerin hedefindedir.
o güvenliksiz fabrikaya ruhsatı veren, dentlemeyen, kapısına mührü vurmayan akp güruhu bu katliamın sorumlusudur.
olay sadece fabrika ve işçileri değil. orası tarım arazisi. bütün mahsul o kimyasal serpintiyi yiyecek. sonra akp seçmeni kurnaz köylü o zehirli şeyleri millete gazlayacak.
orman arazisini içindeki hayvanları saymıyorum bile.
ve alçak trollün derdi üç beş twit. küfür ederdim ama tokmakçına ağlayıp sildirirsin.
Ouroboros çocuğu olmakta bunu gerektirirdi zaten.

işte biz boşuna demiyoruz Osmanlı dönemi dağlarda akraba evliliği yaparak soyunu devam ettirmek zorunda kalan güruhun insanlığı yok diye.

Bunlarda kanıtı.

Genelinin ruhsal sağlığı bozuk genleriyle oynandığı için.
Hadi bırakalım önlem almayanları, patronları, ağababalarını.

Twitt atan 2 orospu çocuğunun peşine düşelim..
Aslında fabrika patronuna ve o saatli bombayı denetlemeyenlere sövmeleri gerekiyordu.
Çocuklarınız ile ilgilenin onlara neyi yapıp yapmamaları gerektiğini öğretin, eline hemen telefon vermeyin. Sonra bu itler ile biz uğraşmak zorunda kalıyoruz.