bugün

Yüzünün dörtte üçü kıl yumaklarıyla oluşan ortadoğu bedevisinin kendini yakışıklı sanmasıdır. Yazın o ter kan içinde o kıl yumaklarıyla vıcık vıcık nasıl geziyorlar pislik herifler anlamadım. Tiksinme sebebimsiniz amk barzoları.
Köse diye iftira atanlar olacak, daha bugün sinek kaydı tıraş oldum sizi gidi kıllı ayıcıklar.
çok doğru bir sanrıdadır. sakal teşfik edilmesi gereken bir erkeksiliktir şekkürler.
(bkz: köseler rahatsız)
Herkese yakışmaz mazallah sonra (bkz: sakal bırakayım derken evrimi ispatlamak) olmasın.
bebek popolarının kendini yakışıklı sanmasından daha mantıklıdır. Sakal erkeğin en güzel aksesuarıdır.

not: bedevi türü olanından değil tabi. Metalci saçı sakalı olması lazım.
ahahaha on numara tespittir. at hırsızı tipliler kendilerini viggo mortensen sanıyor.
şükür edilmesi gereken durum.
benim sakallarım bile çıkmıyor , köse miyim neyim ? .
(bkz: değil miymiş)
Gayet yakışıklı hissediyorum sakallarımla.
Ayrıca (bkz: sakallı kızın kendini güzel sanması)
sakalli erkek, erkeksidir.yigidi oldurelim hakkini yemeyelim
Her erkek kendini yakışıklı sanmasından ötürü sakallı veya sakalsız olması farketmeyecek durumdur.

Olm ben çirkinim yea diye ortalarda gezen insan bile aslında kendini güzel / yakışıklı buluyordur.
50 KG makyajlı kadının kendini güzel sanmasıyla yarışır.
görünen o ki kadın egemen bir toplum olsak,
permatik sponsorluğuğunda ortalıkta sakallı erkek avı yapılacak.

bunu şu anda potansiyel bir kıl faşizmi tehlikesi diyorum. neyse erkek egemen toplum konusunda sağlam duruyoruz. orta vadede biri tehlike yok. şimdiden bu faşizme kıl oldum. şu anda bir tanesi geliyor yolda zaten.

isteyen sakalla ve sakalsız, kendi öyle veya böyle sanar, bir sanma teorileri uçuyor havalarda.
bırakın kim kendini ne sanarsa sansın. isteyen erkek sakalını , isteyen kadın veya erkek istediği şeklilde saçıını uzatsın kısaltsın. saçını uzatır. kimseler karışıp karışııp kıllık çıkarmsın.

bu aradaa erkekliği üç beş kılın fazlallığı veya azlığına indirenleri de görüyorum. kötü haner o işler üç beş kılla olmuyor.
sakallı kızların zoruna gitmiştir.
sakal modasından sonra millet ışidci gibi geziyor.
umarım bu durum biter. yüzünüze çeki düzen verin. sakalları kesin.

bende kim gerçek erkek göreyim.
3 günde bir sinek kaydı oluyorum. bilginize.