bugün

köselere yakışmaz cünki sakal yer yer seyrekleşir. cilt gözükür ve sakal biraz uzayınca güzel görunmez.
Sirket istemiyor ve kestiriyor bizde kose gibi dolaniyoruz.
erkeği karizmatik yapan şeylerden biri.
Sakal bırakmayı sevmesemde bırakıyorum 1 sene boyunca ışid militanı gibi gezince sakaldan soğumuştum. Üniversite başlayınca ilk 2-3 hafta sakalla okula gittim herkesde bir sakal merakı, sakallarımdan daha çok nefret etmemi sağlamıştı. Sonra sakallarımı kestim 2-3 ay düzenli kestim sakallarımı yani her gün kestim. Sakalsızken yüzüm daha rahattı sanki havalanıyordu ama kötü yanları vardı tekrardan beni sakala yönlendiren. Dediğim gibi hergün sakallarımı kestiğim için erken kalkmam gerekiyordu yada yatmadan önce bu işi yapmam gerekiyordu bu da hem zaman kaybıydı hemde sıkıcı. Bir diğer kötü yanı ise liselilere benziyordum(zaten liseyi bitireli 1.5 sene oldu benzemem normal ama arkada bırakılan lise hayatını özletiyordu insana o anıları hatırlatıyordu). Hemde sınıftaki arkadaşlarımdan biri sağolsun abi sende sakal bıraksana bizim veletler köse sende sakalını kesince tek sakallı benim sende bırak deyince tekrardan sakal bırakmaya başladım. Hergün sakal kesme derdim Yok ama sakalı sevmek için ona bakım yapmaya başladım yani değişik sakal stilleri denemeye başladım şuan sevmeye başladım gibi.
Çirkin erkek kurtarıcısıdır.
osmanlıyı yüzüme tokat gibi çarptıran gerçek. tek kötü yanı toplu taşımada elinizle bıyıkla uğraşmayın yanlış anlaşılıyor.
Bence kadınlar erkeklerin sakalını kıskanıyor. Çünkü onların yüzlerinde kusurlarını gizleyecek doğuştan bir özellikleri yok. Her sabah kalkıp makyaj yapmak zorundalar.
Ilık götlü hippiler ve şeriatçı kılıklı erkeğimsilerin yaptığı şey.

Erkek dediğin james bond gibi sinekkaydı dolaşır.
Sigarayı bırakmak kadar doğal bir durumdur.
Hmmm sevimli.
Önemli not: gür çıkmıyorsa uzatmayı denemeyin, kısa kalsın.
Ben bırakınca aynı mayın tarlasına dönüyor yüzüm. Böyle yer yer Mariana çukuru yer yer Amazon deltası gibi. En iyisi sinekkaydı bence.
bazılarına aşırı yakışan durum.
tel tel çıktığı için bana yakışmıyor.
edit:keçiye benziyorum.
Erkeğin makyajıdır.
Benim gibi bebek yüzlüyseniz daha olgun bir ifade katıyor yüzünüze. Sakalı kesince bebek poposuna dönüyorum.
6 ayda bir sakallarımı keserim mutluyum huzurluyum.
Erkeğin süsü olan eylem. Sakal şekli düzgünse çok yakışır, Yakışan bırakmalıdır.
şahsiyet arayışını kıllarda bulmaya çalışanlerın eylemi.
Üşengeçlikten yapılan kaşındıran eylem.
Erkeğe yakışır.