bugün

Tüpçünün dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır yoksa tilkimiydi o.
sözlüğü artık güvenilmez buluyor. alakasız kişilere numarası verilmiş. çok kızmış. bir hikaye anlatıp savmış ve engellemiş yuuzırı. numarasını da değiştiriyor.
Şimdi kendisiyle konuştum Bu iş böyle kapanmamalı diyor.
Sözlüğün güvenirliği hakkında ciddi şüpheleri var üstü kapanmasın, ayrıca kimse kimseye numarasını vermesin dedi.
Emmim geri dön
Neyle özledim seni.
Buralarda bir yerde gelecek yakında. Yüce yuvzır gel artık bitsin bu hasret.
Bulgar sigarası sözü var
Yazayım da sonra "unuttum kanka" diyemesin.
Balkanlardan soğuk hava geldi sen gelmedin be reiz.
görsel
Edirneden komşu il kırklareline giderek, Dün oynanan Kırklarelispor- fenerbahçe maçını çatıdan takip etmiş yuzır. Ne işin vardı dedim, sözlükte yok bari maç izliyim selam ve ofsayt ile dedi. (sol üstte)
yine hesabı sildirmiş.
amaç ne reyis.

toplanıp bunu bir güzel dövmek lazım.
Avrupaya gidecek olan sığınmacılara Edirne de ki evini açan ensar. Allah hayrını kabul etsin abim.
Maalesef çok bozan yazar. Bu kadar bozmaz dedik yine bozdu.

Ya arkadaş, millet seni ; b'nin göbekli ı olması, başlıkların için sevdi. Şimdi ise vasataltı trollerin; yemek yiyen kezo, asansöre binen kezo, su içen kezo seviyesine düştün. Aylardır böylesin, birinin seni ikaz etmesi lazımdı!!

Kendine gel, sen Oytun değilsin. Benim için bittin artık. Yok hükmündesin. Git, kendini daha fazla bozmadan. Vefasız kullardan vefa bekleme.
B göbeklı ı mıymış, süphanallah haberim yoktu.

Bozma işine gelince bence üstüne koyuyor bozmadı.
Artık gelip gelmemesi umrumda değil vallahi bende bıktım. Neyse selam ve duva ile eski günlerin hatrına.