bugün

(bkz: şeyh uçmaz mürit uçurur)
ibretlik olaylar zinciridir. Zaten said nursinin hem sigara içerken hemde sigarayı yaktığı çakmakla götünden alev çıkarabildiği rivayet edilir. Hatta game of thrones'ta ki 3 ejderhadan birinde said nursinin silüeti olduğu anlatılır. bitti mi bitmedi. bundan 100 sene önce daha maldivler felan yok. saidçiğim hapishanede. bir mümin kendisini maldivlerde gördüğünü rivayet eder. hapishaneye gider bakarlar said nursi şezlonga uzanmış üstüde ıslak. neyse araya kaçmasın diye temiz don verirler olay çözülür.
eskişehiri çok iyi bilirim. ben şahitlerden dinledim,kesin olmuş bir olaydır. din düşmanları yok,olamaz,inanmıyoruz desede peygamberlerin mucizeleri,evliyaların kerameti vardır. sen gözünü yumunca güneşler kaybolmaz,dünya karanlığa kalbolmaz,sevgili ateistcik.
(bkz: nirvana)
(bkz: bölünerek çoğalma)
(bkz: amip)
(bkz: at yalanı)
Peygamberlerin bile bu denli mucizeleri duyulmamışken gel de inan. Gerçi bazı insanlar peygamberden daha fazla önemsiyo ya.
matrix filmini izlemeyen. bu dünyanın beyninin bir yorumu olmasının kanıtlandığını, maddenin var olmama ihtimalinin çok yüksek olduğunu, boyutların varlığının kanıtlanmasına rağmen onu da bilmeyen. ayrıca bu gerçekçi fizik motorlarına sahip evrenin bir sanal gerçeklik ortamı olduğunu ve amerikan pilotlarından özel bir şirket tarafından bu sanal gerçekliğe sahip dünyamız gibi elektrotlar aracılığı ile tıpatıp benzeri sanal gerçeklikte eğitim alanların olduğunu, avrupada hipnozla bir kadının koluna kalemin bastırılıp doktorun kalemi bir kızgın demir gibi kadının beynine yorumlattırarak tepki veren beynin kolda yanık kabarcığı oluşturduğunu ve dünyanın sanal olduğunu kavrayamayan, evrimin hiç olmadığını tüm türlerin aynı anda yaşadığını, insanda dahil kesin olarak kanıtlandığını bilmeyen, avrupada ve amerikada artık evrimcilerin tamamen felsefeci olarak görülüp alay gecildiğinden haberi olmayan kara cahil bir ateistin altına saçmalaması beklenen yazarımtrak bir tibetli budist havasında olması sonucu.
(bkz: said nursi yanımda)
(bkz: Zaa xd)
materyalizmin tibetten çıkan bilimle hiç alakası olmadığını bilmeyen bir felsefe olduğunu bilmemektedir.bu tibetli budist pardon ateist.buna üniversite de bilim diye budizm dersi vermisler.zavallım ben aydınım diye etrafta tibetli budist gibi dolanır.
not:bu yazar hiç bir cemaatten olmayan,alakası da olmayan kendi halinde aydın bir müslümandır.bazen tibetli budistlere dayanamamaktadır.bilimden bi' haber olduklarından.
not:yazar allah'ın varlığı konusunun bilime değil felsefeye(saçmalamak).felsefik olduğunu bilmeyen.kalple alakalı olduğunu öğrenememiş.inandığı felsefenin de tibetten çıktığını bilmeyen budistlere kızmaktadır.zannetmektedir ki misal ben burdan yazerken sırf beni görmüyor iki ommm omm yaparak yok edecektir beni.varlığımı inkar edecektir.aynı sekilde yaratıcısı heryerdeyken iki omm yapıp sen yoksun diyerek kendini kandırmaya çalışmaktadır.einstein'ın bile niye ateist değilde deist olduğunu olmayan beyniyle idrak etmek acizdir.
not:yazar allah'ın varlığı konusunun bilime değil felsefeye(saçmalamak).felsefik olduğunu bilmeyen.kalple alakalı olduğunu öğrenememiş.inandığı felsefenin de tibetten çıktığını bilmeyen budistlere kızmaktadır.zannetmektedir ki misal ben burdan yazerken sırf beni görmüyor iki ommm omm yaparak yok edecektir beni.varlığımı inkar edecektir.aynı sekilde yaratıcısı heryerdeyken iki omm yapıp sen yoksun diyerek kendini kandırmaya çalışmaktadır.einstein'ın bile niye ateist değilde deist olduğunu olmayan beyniyle idrak etmek acizdir.
radyodaki sesi meleklerin getirdiğine inanmayıp.yer yüzünden gökyüzüne yükselen dalgalar sayesinde interneti kullandığından bi' haber.meleklerin emirleri uygula şeklinde çalışan.egosu olmayan varlıklar.bir ışıktan yaratılmış olup günümüzdeki robotlardan(emri uygula mantıgıyla calısan sistem) daha üstün olarak radyodaki ses dalgalarını ayakta tutarak kullanmamızı sagladıgına inanmayan.meleklerin insan seklinde varlıklar olduğunu zanneden.onların bizimkine benzer gözü agzı,burnu olduğunu zanneden,kus kanadı oldugunu zanneden.allah'a iman eden ışık,güçten olustuguna bilincli varlıklar olduguna inanmayıp.daha alfa beta teta dalgalarını bilmeyen.beyniyle herseyi algılayacağını zannedip daha kızılötesi dalgalarını görmeye calısan.sarhos,cahil tibetli budistlerle aynı ortamda bulunmak bir müslüman icin cok zor.o müslüman benim evet.
işte bu zihniyet karanlığa götürür insanı, işte tam da bu zihniyet gerçek islamiyeti, gerçek müslümanlığı anlamamızı engeller. yok efendim aynı anda iki yerde görülmüştür de bilmem neydir de, birçok salak da bu yalanlara inanır, kanar ve bu gibi olaylara tapar. türkiye bu hurafelerden kurtulsun diye, bu yalancı, yobaz, insanları kandıran, din üzerinden aldatan, allah üzerinden aldatan sahte dincilerin elinden kurtulsun diye yapıldı bunca ihtilal ama gel gör ki bizim milletimiz öyle saf, öyle kandırılmaya, aldatılmaya müsait ki , ne yaparsanız yapın böyle yalanlar her zaman halkımızı kandırmaya yarayacaktır. oysa ki kuranda ne güzel belirtmiştir, kendinizi allah ile kandırtmayın diye.

edit: bende uçuyorum, şahitlerim var, inanmıyorsan sana en az 10 tane şahit bulabilirim uçtuğumu söyleyebilecek.
daha çarpım tablosunu bilmez daha önce dünya tepsi şeklinde diyen felsefici ataları gibi şimdi bilmediği konular hakkında atıp tutarak allah'a litosferi aşıp,4.boyuta atlayıp uzaydan bir karadelikten ordanda uzayın dışına çıkip ardından gelen ne oldugunu bilmedigi boyutları da aşıp allah'ın oldugu kata çıkarda görürse iman edecektir.tibetli budist hayal kurmaktadır.allah'ın o kadar tepede oldugunu bilir,saçmalar ama egosu tatmin olmadı diye iman etmez.daha bu dünya ve kainatın sanal olduğundan habersiz uzaya cıksan ne olur.
(bkz: bilokasyon)
(bkz: kerim abdul cabbarın aynı anda üç ayrı yerde olabilmesi)
(bkz: isimden kaynaklanan durumlar)
hep bunu derler.
ama hep başkalarının hatıralarından anlatırlar.
hiç görende olmamıştır.
peygamberden sonra peygamber yaratmaya meraklıdırlar.
sorsan profösör bilim adamır. soru sor 8x7 kaç te misal ya yanlış cevap verir veya geç cevap verir. bilimden bi' haber zaten. arkasından gittigi bilim adamı da sonradan onun izlediği felsefey ile tibetli olmuş saçmalayıp uyduruk masallarını kamuoyuna sunmuş. bir 10 yıl sonra da hayal ürünü oldugu ortaya cıkmış, yalan oldugu kanıtlanmıştır. ben ne diyeyim artık.
3g teknolojisine ayak uydurduğunun göstergesidir.
varlığını asla bu dünyada kendine kanıtlayamacağı bir varlık olan allah'ı,bir ateistin yani o felsefe uyarak bir tibetlinin inkâr etmesi saçmadır,mantık yok,bana akıl verir.efendim,tesadüf yoktur.allah zar atmaz.
insanları kandırmak için uydurulmuş masal, keramet var ise neden bu acı yetmiyor ise nerde bu sonsuzluk derler adama geçiniz efenim geçiniz.
(bkz: olay ankara ya özel bir raporla bildirilmiştir) kısmı ibretlik olan durumdur.
milletin supernatural'ı şeytan çıkarma, hayalet defetmedir. bizimkisi ise cuma namazına ışınlanma. ondan sonra niye bizi avrupa birliğine almıyorlar.
islam için kitapda peygamberde bellidir. diğerleri sapıklıktır.