bugün

evlenilecek değil eğlenilecek kızdır. yolludur yollu.
beni siken yok muculuktur.
Bir sonraki adımı dayanamayıp kendini çıplak fırlatmaktır.
(bkz: reklam kokan hareketler) 5.000 kişinin dinlediği konserde biri südyen atıyor ne tasadüfdür ki o anın südyen havada fotoğrafı çeliliyor. * * *
yazılmış bir senaryonun ürünüdür.
reklam olsun gazetelere manşet olunsun diye büyük ihtimalle popçunun elemanlarından biri atmıştır. zira eskidendi efendim o işler.
ne fırlatanı, ne de fırlatılanı merak ediyorum. tek merak ettiğim o sütyenini çıkarıp atan kişinin çevresindeki olaya vakıf olanların psikolojisidir. ağır tahrik altında kalmıştır gariplerim. yerler o'nu orada yerleeer..
sutyenin sağ çıkıp atanın sağ cıkamadıgı durumdur kaç tane evladı oldu acaba.
dahada ileri giderse hello kittyli iç çamaşırı fırlatılabilir.
popçuları bilemem ama rock müzisyenleri adeta yağmura bile tutulabiliyor bu konuda.

(bkz: avenged sevenfold)
Donunu fırlatmasından iyidir. Ön sevişmesi kuvvetli olan biridir.
normal karşılanması gereken bir durumdur. hemen neden kötüye youmluyoruz ki ? toplum olarak içimiz çok fesat üzülüyorum vallahi. belki de bir açıklaması vardır kadınceğizin ?
düşünsenize hava sıcak sütyen denilen şey de göğüslerimizi sıkıyor daha bir darlandırıyor insanı. hal böyle olunca o sütyeni atmayalım da ne yapalım dimi efendim ? ben de olsam atardım yani.
memelere özgürlük.
normal karşılanması gereken bir durumdur. hemen neden kötüye youmluyoruz ki ? toplum olarak içimiz çok fesat üzülüyorum vallahi. belki de bir açıklaması vardır kadınceğizin ?
düşünsenize hava sıcak sütyen denilen şey de göğüslerimizi sıkıyor daha bir darlandırıyor insanı. hal böyle olunca o sütyeni atmayalım da ne yapalım dimi efendim ? ben de olsam atardım yani.
memelere özgürlük.
insanı pop şarkıcısı olmaya teşvik ede eder böyle şeyler.
Külot fırlatanlar da oluyordu, bizzat şahidim.
Çelik eriscinin konserinde sahneye külot fırlatma hadisesi olmustu sütyen ne ki .